Ochraniacze kolan

Solidne ochraniacze wykorzystywane są w wielu różnorodnych branżach m.in. budowlanej, remontowej, brukarskiej. Skutecznie chronią one kolana przed bolesnymi obtarciami, które mogłyby pojawić się podczas częstego klękania. Należy także wspomnieć, że stanowią one zabezpieczenie przed nierównościami podłoża. W naszej ofercie można znaleźć wyłącznie najwyższej klasy produkty, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Proponujemy nie tylko wysoką różnorodność towarów, ale również korzystne ceny oraz fachowe doradztwo podczas podejmowania decyzji o zakupie.

Wytrzymałe tworzywa

Ochraniacze kolan wykonane z wytrzymałych tworzyw przez długi czas prezentują się zupełnie jak nowe. Odporność na negatywne działanie czynników zewnętrznych sprawia, że jest to zakup na długi czas. Powierzchnię omawianych akcesoriów można z łatwością oczyścić po użyciu. Oprócz standardowych ochraniaczy posiadamy także praktyczne nakładki na kolana. Charakteryzują się one wyższą elastycznością. Sprawdzają się w przypadku sporadycznego klękania. Nie ograniczają swobody ruchów.

Łatwe zakładanie

Przedstawiane ochraniacze na kolana można z łatwością założyć oraz zdjąć. Posiadają one praktyczne zapięcie, które umożliwia bezproblemowe dopasowanie produktu do nogi. Nie trzeba więc obawiać się, że będzie on się zsuwał. Właściwie założone ochraniacze pozostają w stabilnym położeniu, a więc nie wymagają częstego poprawiania. Jest to sporym udogodnieniem z punktu widzenia użytkownika. Omawiane towary są w stu procentach zgodne z przepisami BHP.

Podkategorie

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry