Buty foliowe

Buty foliowe są niezastąpione wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona obuwie własnego. Profesjonalne osłony występują w kilku różnych długościach - są one stosowane w miejscach pracy, gdzie panujące warunki mogłyby stanowić realne zagrożenia dla zdrowia. Oferujemy wysoką różnorodność towarów, a więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Z chęcią doradzimy, jaki produkt sprawdzi się najlepiej. Nasza obsługa posiada wieloletnie doświadczenie. Na specjalną uwagę zasługują również korzystne ceny. Każde zamówienie realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe.

Bezpieczne materiały

Przedstawiane buty foliowe zostały wykonane z bezpiecznych materiałów, które nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych związków. Spełniają one normy BHP, dzięki czemu mogą być użytkowane w miejscach pracy. Standardowe ochraniacze na buty są wymagane w m.in. szpitalach, laboratoriach, czy też ośrodkach zdrowia. Cechują się optymalną trwałością, co zmniejsza ryzyko przypadkowego rozerwania. Dodatkowym plusem jest łatwe oraz szybkie zakładanie i zdejmowanie. Po złożeniu nie zajmują dużej ilości miejsca.

Ochrona zdrowia

Profesjonalne buty foliowe służą do ochrony przed chemikaliami, czy też wszelkimi substancjami, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie. Takie modele posiadają zwykle antystatyczną powierzchnię. Sporym udogodnieniem jest także antypoślizgowa podeszwa, która chroni przed przypadkowym poślizgnięciem się oraz upadkiem. W naszej ofercie można znaleźć także jednorazowe ochrony na obuwie grube.

Podkategorie

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry