Już od ponad 20 lat rozwijając i poszerzając naszą ofertę P&M Producent i Hurtownia Odzieży Roboczej i Firmowej z miejscowości Rawa Mazowiecka postanowiliśmy po raz kolejny wyjść naprzeciw Państwa potrzebom. Tym razem chodzi tu o usługę znaną zarówno w Warszawie, jak i wszędzie indziej, gdzie udało się nam dotrzeć z naszą ofertę – sitodruk na odzieży, w tym i na koszulkach. Metoda ta, zaraz obok naszego haftu komputerowego, jest jedną z najtrwalszych i najlepiej odwzorowujących kolorystykę zlecenia klienta. Sprawia to, iż niezależnie od wielkości oraz wzoru, Państwa zamówienie będzie reprezentowało najwyższą jakość wykonania sitodruku na odzieży (np. na koszulkach polo lub T-shirtach).

W miejscowości Rawa Mazowiecka jesteśmy liderami w swojej branży, którzy rozpoczynając od rynku lokalnego (miasta Warszawa i okolic) dostarczają dziś swoje produkty do klientów w całej Polsce. Sitodruk na odzieży – w tym i na koszulkach – pozwala nam natomiast na zaproponowanie Państwu odpowiedniej wydajności oraz atrakcyjnej ceny, nie tracąc przy tym nic z jakości.

Choć najłatwiej jest wykonać sitodruk na koszulkach, to na innych typach odzieży prezentuje się on równie dobrze. Uniwersalność tej metody pozwala nam ponadto na dostosowanie rozmiaru nadruku to dostępnej powierzchni materiału. Warto również wiedzieć, iż technologia ta dzieli się na:
– jednobarwny sitodruk na odzieży,
– wielokolorowy sitodruk na koszulkach i każdym innym rodzaju elementów ubioru.
Jeśli więc chodzi o kompleksową obsługę Państwa zamówienia to nasza firma z miejscowości Rawa Mazowiecka na pewno będzie w stanie podołać wszelkim wymaganiom i potrzebom w tej kwestii.

Podstawowym asortymentem, na którym już niejednokrotnie wykonywaliśmy sitodruk na odzieży dla naszych klientów z Warszawy i wielu innych miast, są w tym przypadku bluzy, czapki, kamizelki, koszule, polary, koszulki polo i T-shirty.