Hafty komputerowe na ubraniach i haftowanie odzieży

Produkcja odzieży różnego typu – w tym także specjalistycznej – to tylko cześć naszej bogatej oferty. W ramach współpracy nasi klienci otrzymują również możliwość skorzystania z wielu usług dodatkowych. Działamy prężnie bowiem także jako hafciarnia, wytwórca odzieży reklamowej oraz firma oferująca sitodruk na ubraniach.

Sitodruk, który wykonujemy, możemy przygotować dla Państwa na dowolnej odzieży: na koszulkach, bluzach, czapkach, polarach, koszulach itp. Usługa ta jest nie tylko trwała i zapewnia nam doskonałą jakość nadruku na ubraniach, ale również doskonale oddaje paletę kolorów każdego projektu graficznego oraz jest procesem wydajnym. Sitodruk możemy wykonać zarówno w wersji jednokolorowej, jak i wielokolorowej – alternatywą dla tej opcji jest natomiast haftowanie odzieży.

Chcąc kompleksowo sprostać wymaganiom współczesnego rynku postanowiliśmy uczynić jednym z elementów naszego przedsiębiorstwa hafciarnie. Hafty komputerowe, które świadczymy dla naszych klientów, to doskonały jakościowo oraz elegancki sposób na znakowanie odzieży. Przy użyciu specjalistycznego zaplecza technicznego jesteśmy w stanie wykonać dowolny wzór każdej wielkości na ubraniach o dowolnym rozmiarze.

Nie ogranicza nas tu również rodzaj odzieży – na terenie naszego zakładu działa profesjonalna szwalnia i krojownia, a więc mamy całkowitą kontrolę nad jakością (czy to sitodruk czy też hafty komputerowe) tego, co dla Państwa przygotowujemy.