Posiadamy hafciarki Tajima.

Nasza dzienna wydajność to  3000 haftów na ubraniach !

Haft jest postrzegany jako bardziej prestiżowa forma znakowania odzieży logo firmy. Wykonujemy aplikacje haftem praktycznie na wszelkiego rodzaju odzieży (polo, t-shirt, ubranie robocze, fartuch), krawatach, chustach, a dzięki specjalnej przystawce świadczymy usługi hafciarskie również na czapkach (dla klientów z Warszawy oraz każdego innego miasta na terenie Polski).

Towar wysyłamy kurierem na wasz koszt przy większych zamówieniach organizujemy na życzenie klienta transport do magazynu. Z naszej firmy znajdującej się na terenie miejscowości Rawa Mazowiecka (blisko miasta Warszawa) wysyłamy też na paletach. Przy stałych zleceniach na haftowanie odzieży jesteśmy w stanie współpracować w bardzo atrakcyjnych cenach.

  • JAKOŚĆ:
    Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom Kontrahentów, poprzez efektywne wykorzystanie sprzętu będącego w naszej dyspozycji. Zawsze wywiązujemy się z podjętych zobowiązań dotyczących możliwości hafciarstwa komputerowego i haftowania odzieży.
  • KADRA:
    Zatrudniamy doskonale wykwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem umożliwiającym realizację również zleceń nietypowych na haft komputerowy.
  • SPRZĘT:
    Posiadamy rozległy i dobrze wyposażony park maszynowy w miejscowości Rawa Mazowiecka. Oferujemy też inne usługi takie jak szycie czy krojenie więcej na naszej stronie.

Cennik dla producentów i dystrybutorów

Hafciarstwo komputerowe to obok sitodruku, który również znajduje się w naszej ofercie, jeden z trwalszych sposobów indywidualizacji ubrań. Nic nie stoi na przeszkodzie by logo, napis lub grafika były w tym przypadku różnobarwne, gdyż komputerowe hafty na ubraniach charakteryzują się wysoką precyzją i szerokimi możliwościami zastosowania. Wydajność procesu, jakim są hafty komputerowe na ubraniach pozwala naszej firmie z Rawy Mazowieckiej na zaproponowanie Państwu w pełni atrakcyjnych terminów realizacji.

Haftowanie odzieży to proces wymagający niezwykłej dokładności, jednak efekt estetyczny jest w pełni wart swojej ceny i naszego wysiłku wspomaganego profesjonalną technologią. Od początku powstania naszego przedsiębiorstwa szwalniczego stawiamy ma satysfakcję naszych klientów (tak z Warszawy, jak i innych miast).

By zapoznać się z naszymi dotychczasowymi realizacjami zleceń na usługi hafciarskie i hafciarstwo komputerowe zachęcamy do skorzystania z zakładki „Realizacje”. Zapraszamy do kontaktu – chętnie zasłużymy na Państwa zaufanie i udowodnimy, iż haft komputerowy warto powierzyć takim specjalistom z Rawy Mazowieckiej i Warszawy jak nasi pracownicy!

Nasza hafciarnia

haft komputerowy
haft komputerowy
haft komputerowy