Opinie

Duży wybór
Poza dużym wyborem odzieży mają także ciekawy asortyment upominków i gadżetów reklamowych. Mają kilka produktów, których nie znalazłem nigdzie indziej, dlatego skorzystałem z oferty. Korzystne ceny i dobra jakość sprawiają, że ta firma jest godna polecenia.
  • Przesłane przez: Jacek
Odporne na uszkodzenia
Ubrania z linii odzieży specjalistycznej są naprawdę godne uwagi. Wykonane z trwałych materiałów są odporne na uszkodzenia, co nie raz przydało się w trakcie pracy. Mogę polecić zarówno produkty tej firmy, jak i samą współpracę.
  • Przesłane przez: Mariola
Najwyższy poziom
W 100% polecam usługi tej firmy. Wykonanie haftu na najwyższym poziomie, świetny kontakt ze sprzedawcą. Profesjonalne podejście do klienta oraz fachowe doradztwo- POLECAM !
  • Przesłane przez: Aleksandra
Profesjonalne doradztwo
Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę wszystkim zainteresowanym. Zlecenia są realizowane szybko i na bardzo wysokim poziomie. Duży pozytyw za indywidualne podejście do klienta i profesjonalne doradztwo.
  • Przesłane przez: Michał
Duży pozytyw
Zamówione koszulki dla personelu firmy zostały wykonane bardzo dobrze, haft z logiem w 20 historii naszej firmy nie był tak dobrze zrobiony. Duży pozytyw. Myślę, że na pewno wrócimy. Dziękujemy i pozdrawiamy :)
  • Przesłane przez: Amelia
[1]