Filtruj

Kategorie

Kategorie

Rozmiar

Rozmiar

Gramatura

Gramatura

Metoda znakowania odzieży

Metoda znakowania odzieży

Marka

Marka

Skład materiału

Skład materiału

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 230,00 zł

Koszulki

Aktywne filtry

Koszulki reklamowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Wyróżniają się wysoką uniwersalnością, co znacząco zwiększa zakres zastosowań. Mogą być wykorzystywane zarówno, jako odzież pracownicza, jak i produkt promocyjny. Zapewniamy odzież wysokiej klasy, która swoją jakością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Koszulki występują w różnych modelach, wzorach, kolorach, czy też rozmiarach. Nasza doświadczona oraz wyspecjalizowana obsługa z chęcią doradzi, który wariant będzie odpowiedni. Zapewniamy także atrakcyjne ceny oraz krótki czas oczekiwania na realizację zlecenia.

Indywidualny projekt

Koszulki reklamowe z własnym nadrukiem wymagają wykonania indywidualnego projektu, który będzie w pełni dopasowany do preferencji klienta. Realizacja zlecenia rozpoczyna się dopiero po uzyskaniu pełnej akceptacji zleceniodawcy. Trzeba zaznaczyć, że wycena produktów jest całkowicie darmowa, a więc nie trzeba obawiać się wysokich kosztów. Podczas pracy stosujemy zaawansowane maszyny oraz urządzenia. Przekłada się to na nieprzeciętną precyzję wykonania - nawet najmniejsze detale zostaną maksymalnie dopracowane.

Zróżnicowane wzornictwo

W naszej ofercie znajdują się koszulki reklamowe, które występują w wielu różnych fasonach i wzorach. Posiadamy m.in. podkoszulki, klasyczne T-Shirty, bluzki z długim rękawem. Na specjalną uwagę zasługuje odzież sportowa, która jest w pełni przystosowana do intensywnego wysiłku fizycznego. Zapewnia ona efektywne odprowadzanie wilgoci, co przekłada się na komfort użytkowania.