Buty gumowe / PCV / NITRYL / EVA

Buty gumowe/ PCV / NITRYL / EVA sprawdzają się znakomicie wszędzie tam, gdzie niezbędna jest ochrona przed wilgocią. Tworzywa sztuczne nie pochłaniają wody, dzięki czemu utrzymanie wysokiego komfortu użytkowania nie stanowi żadnego problemu. Posiadamy zarówno modele zawodowe, jak i do użytku codziennego. Nasz asortyment jest zróżnicowany, a więc każdy znajdzie to, czego potrzebuje. Oferujemy szeroką gamę wzorów oraz kolorów. Obuwie występuje w pełnej rozmiarówce damskiej i męskiej. Zapewniamy atrakcyjnie niskie ceny.

Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi

Obuwie gumowe/ PCV / NITRYL / EVA doskonale chroni przed czynnikami zewnętrznymi, przez co wykorzystywane jest w wielu zakładach pracy. Należy wspomnieć, że oferowane przez nas modele zostały wykonane z certyfikowanych materiałów, które nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych związków. Ponadto spełniają one normy wytrzymałościowe, co zmniejsza prawdopodobieństwo szybkiego pojawienia się uszkodzeń, czy też deformacji. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy jakość stawiają na pierwszym miejscu.

Łatwe i szybkie czyszczenie

Proponowane obuwie gumowe/ PCV / NITRYL / EVA można z łatwością utrzymać w należytej czystości, co stanowi ogromną zaletę. Usunięcie wszelkich zabrudzeń znajdujących się na powierzchni jest wyjątkowo proste. Takie buty mogą być stosowane również w laboratoriach, czy też aptekach - mowa tutaj przede wszystkim o klapach, a także innych niezabudowanych modelach. Na wygodę użytkowania wpływa także niska waga.