Odzież skórzana

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Odzież skórzana wykonana z certyfikowanych materiałów to zakup, który opłaca się najbardziej. Proponujemy szereg produktów, które ułatwiają bezpieczne wykonywanie obowiązków zawodowych. Proponujemy m.in. fartuchy, spodnie spawalnicze, rękawy, napulśniki, a także wiele innych. Trzeba zaznaczyć, że stale rozbudowujemy nasz asortyment, tak aby klient mógł zakupić w jednym miejscu wszystko to, czego potrzebuje. Gwarantujemy nie tylko różnorodność towarów, ale również atrakcyjne ceny.

Zgodność z normami

Odzież skórzana robocza musi spełniać wszystkie aktualnie obowiązujące normy oraz standardy. Jest to podstawą do tego, aby mogła być ona wykorzystywana podczas wykonywania obowiązków pracowniczych. Prezentowane przez nas produkty zostały wykonane z troską o najmniejsze detale. Trzeba zaznaczyć, że w ich składzie nie znajdują się żadne toksyczne związki, które mogłyby negatywnie wpłynąć na samopoczucie, czy też zdrowie.

Wysoka wytrzymałość

Proponowana odzież robocza ze skóry naturalnej cechuje się nieprzeciętną wytrzymałością. Są to materiały niepodatne na ekstremalne warunki otoczenia. Sporą zaletą jest fakt, że stanowią one znakomite zabezpieczenie przed wieloma groźnymi sytuacjami, które mogłyby wydarzyć się w miejscu pracy. Wspomniany materiał to nie tylko podwyższona odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale również wysokie temperatury. Starannie selekcjonujemy nasze towary, dzięki czemu mamy pewność, że w stu procentach odpowiadają one aktualnie obowiązującym standardom oraz przepisom BHP.