Gastronomia / SPA

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Aktywne filtry

Posiadamy szeroką ofertę fartuchów ochronnych przeznaczonych do użytkowania w branży gastronomicznej oraz gabinetach kosmetycznych. Posiadamy fartuchy w różnych kolorach i wzorach, w zależności od potrzeb. Dostępne są pełne fartuchy lub tak zwane zapaski - fartuchy zaczynające się na biodrach. Fartuchy pozwalają na bezpieczną pracę bez niszczenia prywatnych ubrań pracownika. Dzięki dużemu wyborowi kolorystycznemu, możliwe jest dobranie fartuchów do indywidualnych potrzeb.

Oferowane przez nas fartuchy są wykonane z różnych materiałów - między innymi 100% bawełny o bardzo wysokiej gramaturze, a także mieszanek bawełny i tkanin syntetycznych - w tym również materiałów imitujących skórę naturalną. Wszelkie użyte materiały są najwyższej jakości i nie niszczą się w wyniku intensywnego użytkowania w pracy. Pozwalają zabezpieczyć ubranie pracownika, a także są bardzo łatwe w czyszczeniu (na przykład resztek jedzenia czy środków kosmetycznych). Eleganckiego wyglądu dodają im wykończenia dopasowane kolorystycznie do reszty fartucha. W branży SPA oraz gastronomicznej wygląd ma pierwszorzędne znaczenie, a oferowane przez nas fartuchy zapewniają doskonały wygląd.

Większość fartuchów oraz tunik posiada możliwość regulacji, zapewniając idealne dopasowanie materiału do ciała i tym samym chroniąc znajdujące się pod spodem ubranie jeszcze lepiej. Posiadamy również fartuchy kuchenne dla najmłodszych, które mogą być wykorzystane zarówno podczas warsztatów z dziećmi, jak i w warunkach domowych.