Gastronomia / SPA

Nasza firma posiada szeroką ofertę fartuchów ochronnych, które przeznaczone są do użytkowania w branży gastronomicznej oraz gabinetach kosmetycznych. Bardzo dużym udogodnieniem dla Państwa jest to, że nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów. Fartuchy są w różnych kolorach i wzorach.

Z czego wykonane są fartuchy?

Materiały, z których wykonane są fartuchy, są różne. Będzie to np. bawełna o bardzo wysokiej gramaturze, a mogą być też to mieszanki bawełny i tkanin syntetycznych. Produkty są też wykonane z materiałów imitujących skórę naturalną. Wszystkie tkaniny cechują się najwyższą jakością. Można je użytkować przez bardzo długi czas, nie tak łatwo się niszczą. Dodatkowo są bardzo łatwe w czyszczeniu i doskonale zabezpieczają ubranie pracownika. Fartuchy prezentują się bardzo estetycznie, co ma niemałe znaczenie w branży SPA oraz gastronomicznej.

Odzież dla gastronomii reklamowa. Czym się charakteryzuje?

Nasza odzież dla gastronomii reklamowa z logo przeznaczona jest dla pracowników lokali gastronomicznych - kelnerów, restauratorów, szefów kuchni. Odzież dla gastronomii reklamowa przystosowana jest do wymogów zawodu. Przede wszystkim jest ona modna, stylowa oraz bardzo komfortowa w noszeniu. Produkty, które oferujemy Państwu są szyte z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na wielokrotne pranie. Do tego warto podkreślić, że każdy pracownik będzie mógł czuć się w takiej odzieży bardzo wygodnie.

Znakowanie odzieży - nośnik przekazu reklamowego

Producent odzieży dla gastronomii zapewnia również odzież, która może być nośnikiem przekazu reklamowego. Nasza firma oferuje znakowanie tkaniny. Nazwa firmy lub logotyp może zostać umieszczony np. na fartuchach. Usługa znakowania, którą wykonujemy jest wysokiej jakości.

Odzież w branży gastronomicznej. Jaka powinna być?

W branży gastronomicznej Klienci zwracają uwagę na wygląd, a więc ubrania powinny być starannie wykonane, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jeśli ubrania będą wysokiej jakości, to bardzo pozytywnie wpłynie to na wizerunek firmy, która będzie uchodzić za profesjonalną. Odzież dla gastronomii firmowa z nadrukiem zwiększy świadomość marki wśród Klientów. Fasony, które my proponujemy mają klasyczne kroje, więc prezentują się wspaniale.

Ubrania gastronomiczne dla kompleksów hotelowo-restauracyjnych

Odzież dla gastronomii reklamowa z nadrukiem to idealne rozwiązanie dla kompleksów hotelowo-restauracyjnych. Oferowane przez nas modele są wygodne i komfortowe w noszeniu. Ubrania prezentują się bardzo elegancko, mają klasyczne kroje i wyróżniają się ponadczasowym wyglądem.

Dla kogo będą odpowiednie fartuchy z nadrukiem?

Fartuchy z nadrukiem przeznaczone są np. dla kucharzy. Stanowią one doskonałe zabezpieczenie przed zabrudzeniami w trakcie przygotowania posiłków. Oferowane przez nas modele - są wygodne oraz zapewniają dużą swobodę ruchów. Te cechy mają ogromne znaczenie w pracy kucharza. Tkaniny, z których zostały wykonane fartuchy gwarantują trwałość nadruku. Odzież dla gastronomii z twoim logo jest lekka i przewiewna.

Odzież dla gastronomii musi zapewniać bezpieczeństwo i higienę pracy

Odzież dla gastronomii z własnym logo, którą oferujemy - spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje logo prezentowało się bardzo efektownie. Zapewnienie odpowiedniej odzieży swoim pracownikom to podstawowa sprawa. Pokażesz w ten sposób, że dbasz o szczegóły i elegancki wygląd personelu. Produkty, które proponujemy naszym Klientom są stylowe i zachowują swój pierwotny wygląd nawet po wielu praniach. Nasze ubrania są funkcjonalne i praktyczne. Przykładowo oferowany przez nas fartuch ochronny przedni jest wiązany z tyłu na pasek, dzięki czemu możliwe jest lepsze dopasowanie fartucha do sylwetki. Na szyi zapinany jest na klamrę z możliwością regulacji długości. Produkt posiada dwie, przednie kieszenie. Warto dodać też, że korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych metod nadruku. Właśnie dlatego - nasze nadruki mogą być czytelne.