Odzież Reklamowa

Aktywne filtry

Odzież reklamowa posiadająca firmowe nadruki często wykorzystywana jest w miejscu pracy. Po przesłaniu do nas grafiki i ilość szt. do zdobienia na e-mail sklep@p-m.com.pl dobierzemy najlepszą i najtańszą metodę zdobienia odzieży

Haft komputerowy, naszywki haftowane, sitodruk, termotransfer, sublimacja.

Wycena projektu jest bezpłatna.

Każde zlecenie jest indywidualnie wyceniane. Dla stałych klientów atrakcyjne rabaty

Wysokiej jakości odzież reklamowa to sprawdzony sposób na to, aby poprawić wizerunek marki. Ważne jest to, aby projekt został stworzony z troską o najmniejsze detale. W naszej ofercie można znaleźć takie ubrania promocyjne, jak np. koszulki, koszulki polo, bluzy, polary, koszule, kurtki kamizelkispodnie / szorty, czapki, ręczniki / szlafroki, torby, odzież ostrzegawczą, a także wiele innych. Zapewniamy profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość. Wykorzystujemy zróżnicowane technologie druku, a dobór uzależniony jest od indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań klienta.

Odzież pracownicza

Posiadamy zarówno ubrania robocze, jak i takie, które charakteryzują się ponadczasową elegancją. Wykonujemy dowolne nadruki reklamowe, a wszystko zależy od koncepcji zleceniodawcy. Dysponujemy najnowocześniejszymi maszynami, dzięki czemu są one nie tylko precyzyjnie wykończone, ale również trwałe. Nie trzeba więc obawiać się, że ulegną przedwczesnemu uszkodzeniu.

Gadżety reklamowe

Odzież oraz akcesoria z własnym nadrukiem to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla firm, które chcą zwiększyć swoją rozpoznawalność. Taki upominek nie tylko wzbudzi pozytywne emocje w odbiorcy, ale również będzie stanowił nośnik reklamy. Właśnie dlatego jakość wykonania jest tak ważna - tylko użytkowany produkt spełnia swoje główne zadanie. Proponowane przez nas towary posiadają doskonałe parametry użytkowe. Stawiamy na różnorodność oraz korzystne ceny.