Polary

Aktywne filtry

Polary są niewątpliwie bardzo przydatną częścią garderoby, szczególnie w chłodniejsze dni. Niektóre z nich są stosowane nawet jako zamienniki zimowych kurtek. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości są przydatne przy pracach porządkowych przy domu, w ogródku, na spacerze czy w naszym miejscu pracy. Rozlicznym przedsiębiorstwom mogą przynieść podwójną korzyść: chronić pracowników przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi oraz być skutecznym nośnikiem reklamy. Planujesz wykorzystać je w swojej firmie? Sprawdź ofertę sklepu P&M! Proponujemy polary reklamowe, które stanowią połączenie doskonałych parametrów użytkowych, precyzyjnego wykonania, a także korzystnej ceny zakupu. Zapraszamy!

Polary reklamowe - dobry produkt w dobrej cenie

Polar to szczególny materiał, który został wynaleziony stosunkowo niedawno, bo w 1979 roku i inspiracją do jego stworzenia było futro niedźwiedzia. Jego zaletą jest wyjątkowa lekkość, wysoka hydrofobowość, wygoda użytkowania, gwarancja izolacji termicznej i niska cena. Nic dziwnego, że cieszą się dużą popularnością wśród firm zapewniających odzież ochronną swoim pracownikom. Polary reklamowe z nadrukiem to idealny wybór dla pracowników magazynów, stacji benzynowych, różnych służb porządkowych czy też budowlańców i mechaników. Polary reklamowe gwarantują im nie tylko ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, ale również zapewniają komfort i chronią ich prywatną odzież. Ponadto, poręczne kieszenie mogą pomieścić rozliczne narzędzia czy chociażby telefon. Możesz zdecydować się na modele z zamkiem błyskawicznym, różnej gramaturze czy kolorze. W zależności od sposobu wykorzystania bluz polarowych możesz zdecydować się na luźniejszą lub bardziej dopasowaną odzież korzystając z podziałów ze względu na płeć.

Polary firmowe z nadrukiem mogą stać się znakiem rozpoznawalnym firmy, sposobem wyróżnienia swoich pracowników oraz przenośną reklamą, którą możesz obdarować swoich Klientów.

Polary z własnym logo - czy rzeczywiście warto?

Wysokojakościowe polary z własnym logo bezpośrednio wpływają na wizerunek marki. Często spotykając się z danym symbolem, bywa, że nawet nieświadomie, zapamiętujemy go i wytwarzamy związane z nim skojarzenia. Z tego względu warto zadbać o obsługę Klienta oraz angażować firmę w różne pozytywnie przyjmowane wydarzenia, takie jak akcje charytatywne, społeczne lub zawody sportowe. Niewątpliwie przyczyni się to do budowania świadomości i tożsamości marki. Jednak, jeśli decydujemy się na taką formę promocji firmy, należy najpierw zadbać o jakość naszych polarów reklamowych z nadrukiem. W końcu nikt nie chce, aby jego działalność kojarzyła się z upominkami raczej wątpliwej jakości. Korzystaj jedynie z usług zaufanych producentów polarów reklamowych. Da Ci to pewność trwałego produkty z odpowiednio dobranymi parametrami. Dobierając metodę nanoszenia logo skonsultuj się ze specjalistami. Ze swojego doświadczenia wiemy, że na takim materiale jak polar najlepiej stosować haft komputerowy lub naszywki. Gwarantuje to najbardziej trwały i estetyczny efekt.

Polary z Twoim logo - oferta sklepu P&M

W naszej ofercie można znaleźć m.in. polary męskie, damskie, dziecięce, czy też unisex. Na specjalną uwagę zasługują również praktyczne czapki wykonane z omawianego materiału. Każdy nasz polar reklamowy projektowany jest na podstawie specyfikacji dostarczonej przez klienta. Koszty zależą od wielu czynników, dlatego gwarantujemy szybką, a zarazem rzetelną wycenę projektu. Nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat. Ponadto klient otrzymuje wizualizację odzieży promocyjnej - jest to czas na to, aby nanieść ewentualne poprawki.

Podczas nanoszenia logo na polary reklamowe wykorzystujemy zaawansowane maszyny i urządzenia. Sprawia to, że nadruki są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale przede wszystkim trwałe oraz niepodatne na negatywne oddziaływania czynników zewnętrznych. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy wytrzymałość stawiają na pierwszym miejscu. Nie trzeba obawiać się, że nadruk straci swoją pierwotną formę, czy też kolor, wskutek częstego prania. Nasz sklep zawsze gwarantuje Ci najwyższą jakość!