Jest 48 produktów.

Pokazano 1-32 z 48 pozycji

Aktywne filtry

Proponujemy polary reklamowe, które stanowią połączenie doskonałych parametrów użytkowych, precyzyjnego wykonania, a także korzystnej ceny zakupu. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla firm, które pragną oznakować odzież swojego personelu. Jest to również skuteczny nośnik reklamy. Wysokojakościowe ubrania z własnym nadrukiem bezpośrednio wpływają na wizerunek marki. W naszej ofercie można znaleźć m.in. polary męskie, damskie, dziecięce, czy też unisex. Na specjalną uwagę zasługują również praktyczne czapki wykonane z omawianego materiału.

Szybka wycena projektu

Każdy polar reklamowy projektowany jest na podstawie specyfikacji dostarczonej przez klienta. Koszt wykonania zależy od wielu czynników, jednak nie ma konieczności decydowania się na współpracę "w ciemno". Gwarantujemy szybką, a zarazem rzetelną wycenę projektu. Nie pobieramy za to żadnych dodatkowych opłat. Ponadto klient otrzymuje wizualizację odzieży promocyjnej - jest to czas na to, aby nanieść ewentualne poprawki.

Nadruk odporny na uszkodzenia

Podczas wykonywania polarów reklamowych wykorzystujemy zaawansowane maszyny oraz urządzenia. Sprawia to, że nadruki są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale przede wszystkim trwałe oraz niepodatne na negatywne oddziaływania czynników zewnętrznych. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy wytrzymałość stawiają na pierwszym miejscu. Taka odzież może być wielokrotnie prana. Nie trzeba obawiać się, że nadruk straci swoją pierwotną formę, czy też kolor.