Filtruj

Metoda znakowania odzieży

Metoda znakowania odzieży

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 37,00 zł

Nadruk DTF

Aktywne filtry

Czym jest nadruk DTF?

Nadruk DTF, czyli “Direct to Film” to najnowsza i zyskująca coraz większą popularność technologia nadruku na tkaninie. Przy zastosowaniu tej metody najpierw drukuje się grafikę na specjalnej folii PET, a następnie mokry jeszcze druk pokrywa się termoaktywnym proszkiem, który łączy w sobie role kleju, aktywatora i podkładu. Proces ten odbywa się w specjalnie dopasowanych do tego drukarkach pigmentowych i wykonywany jest farbami wodnymi. Kolejnym krokiem w druku metodą DTF jest wypieczenie owego nadruku pokrytego proszkiem w piecu lub wygrzanie go w prasie. Na koniec, nadruk DTF jest termicznie przenoszony przez prasę na dowolną tkaninę oraz ostatecznie utrwalany. Nadruki DTF posiadają wiele zalet, dają wiele możliwości i są wyjątkowo wszechstronne. Nasz sklep internetowy zapewnia wysokiej jakości nadruki DTF. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Nadruk DTF - najnowsza technologia zdobienia

Nadruk DTF posiada wiele istotnych zalet i w porównaniu do innych metod zdobienia na tkaninie jest bardziej wszechstronny i elastyczny. Na początku warto podkreślić, że nadruki DTF można wyjątkowo łatwo i sprawnie wykonywać na wielu różnych powierzchniach, materiałach i częściach odzieży. W grę wchodzi nie tylko bawełna, ale również poliestry, różnorakie mieszanki itp.,a poza koszulkami czy torbami druk można umieszczać również na czapkach, szalikach i wielu innych. Często drukowanie na takich tkaninach lub elementach innymi metodami wiązałoby się z różnymi problemami lub niedogodnościami czy też byłoby w ogóle niemożliwe. Ponadto, nadruki DTF charakteryzują się wyjątkową trwałością, odpornością na pranie oraz głębią kolorów i przejść tonalnych dorównującą nadrukom DTG. Przy tej metodzie istnieje również możliwość drukowania z gradacją koloru. Dodatkową zaletą jest fakt, że wcześniej tkanina nie musi być pokrywana pretreatmentem, co zwiększa praktyczność drukowania DTF i wpływa na szybkość wykonywania zamówień. Można zatem stwierdzić, że nadruk DTF łączy w sobie jakość nadruku DTG oraz niezwykłą trwałość sitodruku. Wartym podkreślenia jest również fakt niskich kosztów produkcji, możliwość dostosowania drukarek pod potrzeby i wymagania druku DTF oraz wydajność i mniejsze zużycie tuszu.

Metoda nadruku DTF jest idealna dla mniejszych, spersonalizowanych zamówień oraz w przypadku zdobień wymagających obecności zróżnicowanych elementów w różnych miejscach na tkaninie. Ta metoda druku daje również możliwość wcześniejszego przygotowania nadruku i zachowania go do późniejszego użytku. Istnieje również opcja przesyłania Klientom samego nadruku, tak aby mogli oni sami wgrzać go w wybraną część garderoby. Szczególnym plusem nadruku DTF jest dodatkowo jego wyjątkowa elastyczność, fakt, iż nadruki wykonywane ową metodą są bardzo gładkie oraz prawie niewyczuwalne. 

Kiedy warto zdecydować się na nadruk DTF?

Nadruki DTF są szczególnie korzystne przy zamówieniach na pojedyncze egzemplarze oraz w małym nakładzie. Wtedy cena ich wykonania jest bardzo atrakcyjna, a czas oczekiwania wyjątkowo krótki. To idealna metoda dla osób decydujących się na bardzo spersonalizowane projekty i wymagające przy tym dużej jakości i trwałości. Sprawdzą się jako prezent dla rodziny, pamiątka konkretnych wydarzeń lub ciekawe uzupełnienie Twojej garderoby. Ponadto, to świetnie rozwiązanie dla osób, którym zależy na samodzielnym nanoszeniu druku na konkretną odzież. 

Nasza oferta nowoczesnego nadruku DTF

Nasz sklep wykonuje wysokiej jakości nadruki metodą DTF przy użyciu nowej i profesjonalnej drukarki Brother GTXpro Bulk. Wykonujemy zamówienia na trwałe, testowane i odporne na pranie nadruki pasujące do różnego typu materiałów i części garderoby, a to wszystko w przystępnej cenie. Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu! Rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na każde Twoje pytanie. 

Zapoznaj się również z innymi usługami i produktami, które oferuje nasz sklep. Nasz pakiet produktów obejmuje ofertę kompletnej odzieży roboczej (kurtki, spodnie, obuwie oraz rękawice), odzieży do mroźni i chłodni, odzieży reklamowej, obuwia rekreacyjnego oraz szerszych usług związanych z nadrukiem DTG, sitodrukiem i haftem komputerowym. 

Sklep internetowy P&M to gwarancja najwyższej jakości produktów!