Jesień / zima

Jest 68 produktów.

Pokazano 1-32 z 68 pozycji

Aktywne filtry

Dostępne w naszej ofercie kurtki na okres jesienno-zimowy charakteryzują się wysoką jakością wykonania, uniwersalnym designem, szeroką gamą kolorystyczną oraz doskonałą izolacją cieplną i ochroną przed warunkami atmosferycznymi. W przeciwieństwie do kurtek letnich, modele na chłodne dni posiadają grubą warstwę ocieplenia, dlatego jeśli temperatury nie są skrajnie niskie, nie zaleca się zakładania wielu warstw ubrań pod spód, aby uniknąć przegrzania.

Część dostępnych modeli charakteryzuje na tyle uniwersalny design, że mogą być użytkowane również na co dzień czy do uprawiania sportu. Wysokiej jakości materiały (między innymi poliester, bawełna o wysokiej gramaturze, poliester) zapewniają komfort użytkowania, dobrą izolację cieplną, a także ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Większość modeli wyposażona jest w kaptur z troczkami umożliwiającymi dobre dopasowanie materiału do głowy. Kurtki nie blakną pod wpływem słońca ani prania, a także nie tracą swoich właściwości izolacyjnych wraz z upływem czasu i przez intensywne użytkowanie. Część kurtek wyposażono w pikowaną podszewkę, zapobiegającą przesuwaniu się materiału wewnątrz. Niektóre modele są wyposażone również w specjalne wzmocnienia na łokciach, zapobiegające przecieraniu się materiałów.

W części produktów uwzględniono także specyficzne potrzeby niektórych zawodów - między innymi zastosowano elementy odblaskowe lub barwy ostrzegawcze, a także możliwość doczepiania na rzepy emblematów czy odznaczenia.