Maseczki

Maseczki ochronne - rzecz niezbędna w czasie pandemii 

Od czasu nastania pandemii koronawirusa maseczki ochronne stały się obowiązkowym akcesorium praktycznie każdego członka naszego społeczeństwa. Stały się one dopełnieniem częstego mycia rąk, odpowiedniej dezynfekcji oraz zachowywania dystansu społecznego. Wielorazowe bawełniane maseczki towarzyszą nam codziennie i niemal wszędzie: podczas zwykłych zakupów w supermarkecie, na mieście, w tramwaju, banku, pracy. Ich zadaniem jest ograniczenie rozprzestrzeniania COVID-19 oraz innych drobnoustrojów. Używanie maseczki ochronnej to kwestia zarówno zbiorowej odpowiedzialności, jak i naszej osobistej troski o zdrowie swoje oraz rodziny, bliskich osób czy pracowników. Nasz sklep zapewnia szeroki wybór różnego typu maseczek wielorazowych, maseczek profilowanych w rozlicznych kolorach, jednorazowych, maseczek ochronnych z nadrukiem lub wykonanych na specjalne zamówienie.

Maseczki wielorazowe - skuteczna ochrona dla każdego 

Maseczki ochronne są powszechnie kojarzone z pandemią i zabezpieczeniem przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa, a co za tym idzie dalszym pogłębianiem się stanu pandemii. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie maseczek ochronnych wielorazowych. Stanowią one również ochronę przed roznoszeniem typowych sezonowych chorób przenoszonych drogą kropelkową, takich jak dobrze nam znana grypa, a ponadto bywają także używane jako zabezpieczenie przed obecnymi w powietrzu zanieczyszczeniami i pyłami lub nawet przed słońcem. Bawełniane maseczki wielorazowe odpowiednie są praktycznie dla każdego. Mogą korzystać z nich dzieci, dorośli i osoby starsze. Służą one przez wiele tygodni i są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu. Przyjemna w dotyku tkanina nie podrażnia skóry twarzy zapewniając tym samym pełen komfort. Jedynym warunkiem jest ich regularne pranie. Należy w tym miejscu również wspomnieć, że takie produkty mogą być bez problemu prane wraz z innymi częściami garderoby. Bawełniane maseczki ochronne mogą być również dezynfekowane poprzez prasowanie żelazkiem na najwyższej mocy lub zalanie gorącą wodą. Możliwe jest również użycie środków o przynajmniej 70% zawartości alkoholu. Warto pamiętać, że skuteczność maseczki zależy również od tego jak ją nosimy. Powinna ona zasłaniać zarówno usta jak i nos przylegając przy tym do skóry, lecz nie powodując dyskomfortu. Noszenie bawełnianej maseczki ochronnej jedynie na ustach nie zapewnia skutecznej ochrony!

Jakościowe maseczki ochronne w sklepie P&M  

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości maseczek ochronnych. Z myślą o Twoim komforcie podzieliliśmy produkty z naszej oferty na trzy główne podkategorie: maseczki profilowane, maseczki standardowe bawełniane oraz maseczki jednorazowe. Dodatkowo, dostępne są one w dwóch rozmiarach, a mianowicie damski/dziecięcy oraz męski/unisex. Wszystkie dostępne w sklepie produkty są szyte w naszej szwalni, a ponadto są wykonane z jakościowej, certyfikowanej bawełny, która nie podrażnia skóry oraz nie wywołuje reakcji alergicznych. Warto nadmienić, że dla zachowania higieny każda maseczka przed wysyłką jest prasowana parowo w temperaturze 110°.

Nasz sklep zapewnia Ci szeroki wybór różnego typu maseczek ochronnych wielorazowych. Jeśli jednak poszukujesz maseczek ochronnych jednorazowych to polecamy maskę z polipropylenu. Jest ona dwuwarstwowa, dopasowuje się do wielkości twarzy, a tkanina, z której została uszyta posiada atest. W naszej ofercie znajdziesz również maseczkę ochronną bawełnianą z miejscem na filtr oraz maseczkę profilowaną, która idealnie sprawdzi się w wersji z Twoją własną grafiką lub logo. Maseczki ochronne z nadrukiem to świetny sposób na promocję firmy lub podkreślenie swojej indywidualności.

Bawełniane maseczki ochronne dostępne od 1 sztuki są w kolorach podstawowych, dodatkowo na każdym typie maseczki możemy wykonać nadruk dowolnej grafiki lub logo metodą DTG. Jeśli zdecydujesz się na zamówienie powyżej 1000 sztuk możesz również dobrać z naszej gamy produktowej rodzaj tkaniny oraz dodatkowe kolory dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasza oferta jest w szczególności nastawiona na zamówienia hurtowe dla różnego typu organizacji, zakładów pracy oraz osób prywatnych.

Dla nas najważniejszy jest Twój komfort i zadowolenie, dlatego w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem.

P&M to gwarancja jakości i profesjonalizmu!