Czapki i kaski

Jest 148 produktów.

Pokazano 1-32 z 148 pozycji

Aktywne filtry

Czapki oraz kaski stanowią zabezpieczenie życia oraz zdrowia. Prezentowane produkty pochodzą od znanych oraz cenionych producentów. Należy podkreślić, że są one zgodne z obowiązującymi normami BHP, a więc bez przeszkód mogą być wykorzystywane w miejscach pracy. Zróżnicowany asortyment sprawia, że znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie będzie stanowić problemu. Systematycznie dodajemy nowe towary do oferty. Zapewniamy także atrakcyjnie niskie ceny, które zachęcają do złożenia zamówienia.

Wygodne dopasowanie

Kaski zapewniają wygodną regulację, dzięki której mogą zostać w stu procentach dopasowane do użytkownika. Możliwość przystosowania produktu do własnych potrzeb wpływa na komfort użytkowania. Omawiane produkty występują w wielu wariantach oraz kolorach. Wytrzymałe tworzywa nie są podatne na negatywne oddziaływania czynników zewnętrznych. Nie bez znaczenia jest również fakt, że nie posiadają one w swoim składzie żadnych toksycznych związków.

Czapki ochronne na każdą porę roku

W naszym asortymencie można znaleźć mocne, a zarazem wygodne czapki ochronne na każdą porę roku. Wiosną oraz latem polecane są w szczególności lekkie kaszkiety. To doskonałe zabezpieczenie przed intensywnym słońcem. Zimą szczególnie dobrze sprawdzają się czapki ocieplane, które stanowią skuteczną ochroną przed niskimi temperaturami. Są w szczególności polecane tym, którzy pracują na zewnątrz lub w ciężkich warunkach. Posiadamy zarówno kolekcję damską, jak i męską, co ułatwia dobór niezbędnych akcesoriów.