Czapki i kaski

Kaski budowlane, czapki robocze stanowią zabezpieczenie życia oraz zdrowia. Produkty, które oferujemy są zgodne z obowiązującymi normami BHP, pochodzą one od znanych i cenionych producentów. Są one wykorzystywane w miejscach pracy. Kaski ochronne występują w wielu wariantach i kolorach. Dużym atutem kasku budowlanego jest to, że zapewnia wygodną regulację. Dlatego też właśnie w 100% może być dopasowany do użytkownika. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa, które nie jest podatne na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Do tego również tworzywa te nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych związków. Czapki bhp zaś są bardzo wygodne, komfortowe w użytkowaniu i nadają się do noszenia na każdą porę roku. Stanowią idealne zabezpieczenie przed intensywnym słońcem. Dobór akcesoriów jest bardzo ułatwiony, ponieważ posiadamy kolekcję damską i męską. 

Gdzie stosowany jest kask ochronny?

Kask ochronny to niezwykle ważny element odzieży ochronnej. Wykorzystywany jest do pracy na wysokościach, stosowany jest również na placach budowy, w kopalniach. Kask budowlany ma za zadanie zabezpieczać kości czaszki oraz całą głowę przed urazami i różnymi niebezpieczeństwami. Przykładowo ma ochraniać przed spadającymi przedmiotami, czy uderzeniami o wystające elementy konstrukcyjne. Koniecznie musi być on właściwie dopasowany, tylko wtedy będzie mógł spełniać swoją rolę i zapewniać bezpieczeństwo. 

Z czego składają się kaski ochronne?

Kaski ochronne są złożone z elementów takich jak: skorupa, więźba, pasek główny. Skorupa jest to część zewnętrzna, która nadaje kształt. Do tego również neutralizuje uderzenie, jeśli pojawi się niebezpieczeństwo. Więźba zaś ma zadanie amortyzacji otrzymanego uderzenia. Ten element przylega bezpośrednio do skorupy. Pasek służy do regulacji i dzięki niemu możliwe jest dopasowanie kasku do wymiarów głowy, maksymalizuje on bezpieczeństwo. 

Czym charakteryzują się produkty, które oferujemy?

Produkty, które posiadamy w ofercie charakteryzują się najwyższą jakością. Dlatego też są tak bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia. Możesz wybrać modele, które najbardziej odpowiadają Twoim potrzebom. W naszym sklepie mogą znaleźć Państwo bardzo szeroki i starannie dobrany asortyment wielu różnych produktów służących do ochronny głowy w czasie wykonywanych prac.

Do czego służą czapki robocze?

Czapki robocze mają za zadanie chronić głowę pracownika przed lekkim otarciem i przed zabrudzeniami oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak np. oślepiające światło słoneczne, wiatr, deszcz, temperatura. Podczas pracy przy różnego rodzaju maszynach - czapki budowlane będą jak najbardziej odpowiednie. 

Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia w czasie pracy 

Z tego właśnie powodu, oferujemy Państwu czapki bhp oraz kaski ochronne. Będą one bardzo dobre, jeśli chodzi o prace, gdzie istnieje duże ryzyko doznania obrażeń ciała. Czapka bhp, kask budowlany stanowi zabezpieczenie głowy przed urazami. Kask przyda się na pewno podczas budowy, czy remontu. Tam może zdarzyć się, że spadnie jakiś przedmiot, niebezpieczeństwem są także odpryski lub wystające elementy różnych konstrukcji. Produkty, które posiadamy są bardzo odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Należy zaznaczyć, że spełniają one wymagania bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Zapewniają wysoką ochronę. Czapka ochronna nadaje się zaś do lekkich prac. Doskonale chroni ona przed lekkimi uszkodzeniami. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, które zapewnia produktowi trwałość. 

Zróżnicowany asortyment naszego sklepu

Dzięki zróżnicowaniu asortymentowi, znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie, nie będzie stanowić żadnego problemu. Systematycznie dodajemy nowe towary do oferty. Zapewniamy także atrakcyjnie niskie ceny, które zachęcają do złożenia zamówienia. Wszystkie produkty są wykonane starannie i profesjonalnie, z dbałością o detale. Charakteryzują się one najwyższą jakością, trwałością, wytrzymałością. Mężczyźni i kobiety z łatwością mogą znaleźć coś dla siebie.