Kombinezony robocze letnie

Oferujemy wykonane z wysokiej jakości, przewiewnych materiałów kombinezony robocze, które sprawdzą się w warsztatach samochodowych, u monterów, hydraulików i w wielu innych zawodach, w których ochrona prywatnego ubrania pracownika ma duże znaczenie ze względu na duże ryzyko zabrudzenia. Wykonane z przewiewnych materiałów kombinezony zapewniają wysoką ochronę przed plamami oraz zapewniają optymalną cyrkulację powietrza zapobiegającą poceniu się. Kombinezony nie krępują ruchów, dając pełną swobodę podczas pracy fizycznej.

W ofercie kombinezonów letnich można znaleźć modele chroniące przed zabrudzeniami oraz pyłoochronne. Można je skompletować z maseczkami chroniącymi przed pyłem lub przyłbicami ochronnymi. Kombinezony ochronne są produkowane z użyciem wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długie użytkowanie bez uszkodzeń. Część modeli jest wyposażona w specjalne wzmocnienia w newralgicznych miejscach, takich jak kolana oraz łokcie. Producenci wzięli również pod uwagę specyfikę pracy niektórych zawodów, dlatego część kombinezonów jest wyposażona w kieszonki na kolanach, umożliwiające zamocowanie wkładów ułatwiających długotrwałe klęczenie.

Aby zapewnić trwałość kombinezonów letnich, część modeli wyposażono w szwy o wzmocnionej wytrzymałości, o wysokiej odporności na zerwanie oraz przetarcia. Kombinezony posiadają liczne kieszenie, umożliwiające bezpieczne przechowywanie niezbędnych przedmiotów. Niektóre modele posiadają również bezpieczne kieszonki na telefony komórkowe.