Ochraniacze

Aktywne filtry

Certyfikowane ochraniacze to produkty przeznaczone do użytku w miejscu pracy. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość, dzięki czemu mamy pewność, że nawet najbardziej wymagające osoby będą w pełni usatysfakcjonowane. W naszej ofercie można znaleźć m.in. ochraniacze kolan, osłony na nogi, buty foliowe, a także wiele więcej. Regularnie uzupełniamy asortyment o nowe towary, a więc warto być na bieżąco. Z chęcią pomożemy w doborze odpowiedniego wariantu. Przedstawiane przez nas ochraniacze dostępne są w atrakcyjnych cenach, co również stanowi sporą zaletę.

Ochrona przed wypadkami w miejscu pracy

Oferowane przez nas ochraniacze to akcesoria najwyższej jakości, które skutecznie zabezpieczają użytkownika przed czynnikami zewnętrznymi. Jest to sprawdzony sposób na to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia wypadku w miejscu pracy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się ochraniacze na kolana, które są niezastąpione w przypadku zawodów wymagających pozycji klęczącej. Posiadamy również lekkie, a zarazem elastyczne nakładki, które sprawdzają się podczas sporadycznego klękania.

Zabezpieczenie przed chemikaliami

Proponujemy szereg ochraniaczy, które chronią użytkownika przed szkodliwym działaniem chemikaliów, czy też substancji toksycznych. Są to produkty wykorzystywane w wielu różnych branżach m.in. przemysłowej, produkcyjnej, medycznej. Akcesoria wykonane z certyfikowanych materiałów spełniają wszystkie aktualnie obowiązujące normy oraz przepisy. U nas można zakupić wyłącznie towary zaufanych marek.