Obuwie bezpieczne z podnoskiem

Obuwie bezpieczne z podnoskiem może być bez obaw wykorzystywane w miejscu pracy. Proponowane przez nas modele zostały wykonane z dbałością o najmniejsze detale. Certyfikowane materiały spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Solidne buty zawodowe są przystosowane do użytkowania nawet w najcięższych warunkach otoczenia. Przez długi czas pozostaną w nienaruszonym stanie. Dodatkowym atutem jest fakt, że nie wymagają one specjalistycznej pielęgnacji. Bez większych trudności można utrzymać je w nienagannym stanie.

Antypoślizgowa podeszwa

Oferowane obuwie bezpieczne z podnoskiem chroni użytkownika przez wypadkiem w trudnych warunkach pracy. Przedstawiane modele posiadają antypoślizgowe podeszwy, które zmniejszają prawdopodobieństwo przypadkowego poślizgnięcia się. Dodatkowym atutem jest fakt, że są one wykonywane z mocnych tworzyw, które nie są podatne na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Ponadto odpowiadają one za optymalną amortyzację stopy, dzięki czemu jest ona chroniona przed nierównościami podłoża.

Bezpieczeństwo eksploatacji

W naszej ofercie można znaleźć obuwie bezpieczne z podnoskiem, które skutecznie chroni przed uderzeniami pod pięta. Modele wykonane ze skóry naturalnej elastycznie dopasowuje się do użytkownika, co zmniejsza ryzyko pojawienia się odcisków, odparzeń, czy też innych dolegliwości. Kolejnym atutem jest niezakłócona cyrkulacja powietrza. Ponadto pot jest odprowadzany do warstw wierzchnich, co pozwala uniknąć nadmiernej potliwości, czy też nieprzyjemnego zapachu.