Spodnie do pasa

Spodnie robocze do pasa znajdujące się w ofercie naszego sklepu pozwalają na optymalny wybór dla pracowników różnych branż, między innymi budowlanej czy ogrodniczej. Oferujemy spodnie wykonane z polipropylenu, poliestru, bawełny o wysokiej gramaturze. Dzięki doskonałej jakości zastosowanych materiałów, spodnie nie zmieniają swoich właściwości po długim użytkowaniu pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji (między innymi prania w odpowiedniej temperaturze). Spodnie zapewniają optymalny komfort oraz zabezpieczenie przed różnymi warunkami przez cały okres użytkowania.

Szeroka możliwość dopasowywania wymiarów spodni sprawia, że każdy odnajdzie odpowiadający mu krój i rozmiar. Większość spodni do pasa posiada możliwość zwężania lub poszerzania przy pomocy guzików wszytych w pasie czy gum. Część modeli jest wyposażona w wygodne kieszenie, umożliwiające bezpieczne przenoszenie niezbędnych w pracy sprzętów. Wygodne zapinanie rozporka możliwe jest za pomocą guzików lub zamka błyskawicznego - w zależności od modelu. Niektóre modele spodni roboczych posiadają wzmocnienia i nitowania w kolanach oraz kieszonki na ochraniacze nakolanowe, a także wzmacniane szwy na całej długości dla zwiększonej trwałości.

W naszej ofercie znajdują się spodnie przeznaczone dla różnych branż - między innymi polipropylenowe, które można bezpiecznie stosować przy pracy w laboratoriach lub szpitalach. Spodnie takie zapewniają wysoką ochronę codziennej odzieży pracownika przed zabrudzeniami chemicznymi lub biologicznymi. Niektóre modele spodni można skrócić.Informacje o firmie P&M Rawa MazowieckaFirma P&M Rawa Mazowiecka oferuje zdobienie odzieży metodą haftu lub nadruku. Jeżeli chcesz umieścić logo swojej firmy na ubraniach, zapraszamy do kontaktu. Firma P&M Rawa Mazowiecka jest również dystrybutorem firmy Raw-Pol.