Filtruj

Kategorie

Kategorie

Rozmiar

Rozmiar

Gramatura

Gramatura

Metoda znakowania odzieży

Metoda znakowania odzieży

Marka

Marka

Skład materiału

Skład materiału

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 383,00 zł

Odzież ostrzegawcza

Podkategorie

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Reklamowa odzież ostrzegawcza sprawdza się przede wszystkim w zakładach pracy oraz miejscach użyteczności publicznej. Proponowane przez nas produkty posiadają doskonałe parametry użytkowe, dzięki czemu przez długi czas spełniają swoje pierwotne zadanie. To dzięki nim można podnieść widoczność użytkownika po zmroku, czy tez w nocy. Odblaskowe pasy poprawiają poziom bezpieczeństwa oraz chronią przed wieloma groźnymi sytuacjami. Do wykonywania nadruków stosujemy nowoczesne technologie, co przekłada się nie tylko na ich efektowny wygląd, ale również podwyższoną trwałość.

Kamizelki unisex oraz dziecięce

Proponowana odzież ostrzegawcza reklamowa to przede wszystkim kamizelki odblaskowe, które występują w wersji unisex oraz dla dzieci. W naszej ofercie można znaleźć zarówno modele rozpinane, jak i wkładane przez głowę. Cechują się niską wagą, co przekłada się na wygodę eksploatacji. Mogą być użytkowane zarówno w ciepłe, jak i zimne miesiące. Ich zarzucenie na koszulkę, bluzę, czy też kurtkę nie będzie stanowić żadnego problemu. Materiał przystosowuje się do użytkownika.

Niewygórowane ceny

Zaprojektowanie oraz wyprodukowanie reklamowej odzieży ostrzegawczej wcale nie musi kosztować majątku, co z pewnością zadowoli tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Gwarantujemy naszym klientom spory poziom swobody, dzięki czemu nadruki posiadają wiele różnych form, a także znajdują się w różnych miejscach. Odporność na ścieranie sprawia, że przez długi czas pozostaną w nienaruszonym stanie. Pozytywnie wpływa to na wizerunek marki.