Odzież ostrzegawcza

Odzież sportowa - czym różni się od regularnej odzieży?

 

Jakościowa odzież sportowa to podstawa dla każdego sportowca. Popyt na ten rodzaj ciuszków wzrasta wraz z popularnością zażywania regularnej aktywności fizycznej. Na pewno niektóre osoby zastanawiają się, po co właściwie kupować odzież sportową skoro na co dzień mamy do czynienia z tak szeroką ofertą regularnych koszulek, bluz czy spodenek. Oczywiście możemy uprawiać sport również w zwykłych ubraniach, jednak odzież sportowa zapewnia nam coś więcej. Wyróżniają ją przede wszystkim materiały, z których jest wykonana. Są one szybkoschnące, zapewniają odpowiednie odprowadzanie wilgoci i są szczególnie odporne na zabrudzenia. Konstrukcja takiej odzieży skupia się na zapewnieniu możliwie najwyższego komfortu podczas wysiłku fizycznego. Często niektóre części sportowych koszulek czy spodenek są dodatkowo wzmocnione, aby zachwycać wyjątkową wytrzymałością. Czy warto zatem korzystać z odzieży sportowej? Jeśli zależy Ci na pełnym komforcie i wytrzymałości, to jak najbardziej!

 

Sportowa odzież reklamowa - czy to się opłaca?

 

Nie od dziś wiadomo, że odzież to świetny sposób na reklamę swojego biznesu. Nie ogranicza się to tylko do “zwykłych” ubrań. Sportowa odzież reklamowa sprawdzi się w przypadku klubów sportowych czy organizacji zrzeszających sportowców. Koszulki z logo Twojego klubu mogą przyozdabiać nie tylko Twoich pracowników, ale również być elementem oferty dla posiadaczy karty klubowicza czy tym podobnych programów lojalnościowych. Ponadto, odzież sportowa z Twoim nadrukiem może być wyjątkowym prezentem dla współpracowników czy sponsorów.

 

Twój biznes nie jest bezpośrednio związany ze sportem? To nie problem! Dobrym sposobem na budowanie rozpoznawalności firmy czy zyskanie zaufania odbiorców jest sponsorowanie popularnych wydarzeń sportowych. Nie muszą to być ogromne przedsięwzięcia, lokalne eventy są również świetnym sposobem na promocję. Koszulki sportowe z Twoim logo mogą być elementem nagrody dla zwycięzców danych zawodów czy też fantem dla każdego ich uczestnika. Możliwości jest naprawdę wiele.

 

Pamiętaj, że takie akcje mają swoje zasady. Przede wszystkim zadbaj o jakość takiej reklamowej odzieży sportowej. Na pewno nie chcesz, by Twoja firma kojarzyła się z wątpliwej jakości ubraniami, z których nadruk sprał się po kilku praniach. Wytrzymałe i komfortowe ciuszki będą zachęcały swoich posiadaczy do częstszego ich używania, np. podczas codziennego joggingu po ulicach miasta czy treningu w fitness klubie. Takie działania należy również przeprowadzać według wcześniej ustalonego planu. W końcu każda kampania reklamowa powinna być opłacalna, mieć swój cel i określony budżet.

 

Nadruki na sportowej odzież reklamowej

 

Marzy Ci się seria własnej odzieży sportowej z nadrukiem? Jak już wspominaliśmy, najpierw warto zadbać o dobrej jakości ubrania. Zwróć uwagę na materiał, z którego są wykonane i jego parametry. Reklamowa odzież sportowa musi być przede wszystkim wytrzymała i komfortowa, super, jeśli jest oddychająca i szybkoschnąca. Jakość samego nadruku również ma duże znaczenie. Tutaj warto zacząć od wyboru techniki nakładania logo czy innej grafiki. Dobry producent odzież sportowej powinien udzielić niezbędnych informacji, co do możliwości znakowania swoich produktów. Warto również kontaktować się z obsługą klienta celem uzgodnienia metody nadruku.

 

Sportowa odzież reklamowa w P&M

 

Sklep P&M może pochwalić się szeroką ofertą sportowej odzieży reklamowej dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Znajdziesz u nas również ubrania unisex. Wszystkie nasze produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, pracujących na certyfikowanych materiałach. Oprócz kupna, masz u nas również możliwość znakowania ubrań. Nanosimy nadruki na odzież sportową metodą druku cyfrowego DTG, haftu komputerowego, nadruku transferowego DTF czy sitodruku bezpośredniego.

 

Nie jesteś pewien, jaka metoda nadruku byłaby najlepsza w przypadku konkretnej odzieży sportowej? Zastanawiasz się, czy na odzieży sportowej lepiej sprawdzi się sitodruk czy nadruk DTF? Skontaktuj się ze specjalistami sklepu P&M! Dokładnie omówimy wszystkie szczegóły Twojego zamówienia i udzielimy profesjonalnych porad. Korzystając z naszej pomocy, nie musisz obawiać się żadnych nieprzyjemnych niespodzianek! Zapraszamy!