Letnie

Twój Partner w Personalizacji Odzieży - P&M Rawa MazowieckaP&M Rawa Mazowiecka to firma, która rozumie, jak ważne jest, aby Twój brand był widoczny i rozpoznawalny. Dlatego oferujemy usługi zdobienia odzieży metodą haftu lub nadruku. Chcesz umieścić logo swojej firmy na ubraniach pracowników lub stworzyć unikalne koszulki reklamowe? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Cenimy Jakość i RóżnorodnośćJako dystrybutor takich marek jak Raw-Pol, Portwest, malfini, JHK, Promostars, Stedman i wielu innych, jesteśmy w stanie zaoferować Ci szeroki wybór produktów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz odzieży roboczej, odzieży sportowej czy koszulek promocyjnych - z nami znajdziesz to, czego szukasz.

Przystępne Ceny i Atrakcyjne RabatyRozumiemy, że każda firma ma określony budżet. Dlatego staramy się oferować nasze produkty i usługi w jak najbardziej przystępnych cenach. Co więcej, oferujemy atrakcyjne rabaty, dzięki czemu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

W kategorii letnich ubrań ochronnych w naszym sklepie mogą Państwo znaleźć takie środki ochrony osobistej jak maseczki zasłaniające usta oraz nos, przyłbice chroniące twarz, ubrania ochronne złożone ze spodni-ogrodniczek i bluzy oraz specjalistyczne stroje kwasoługoochronne (także dwuczęściowe) przeznaczone w szczególności dla osób pracujących z silnymi, szkodliwymi środkami chemicznymi. Stroje wykonano z najwyższą dbałością o szczegóły, uwzględniając specyfikę pracy różnych zawodów.

Wszelkie produkty powstają z zastosowaniem najwyższej klasy materiałów spełniających niezbędne normy Unii Europejskiej. Bawełna o wysokiej gramaturze oraz materiały syntetyczne zastosowane przy tworzeniu strojów ochronnych zapewniają długie zachowanie wszelkich właściwości stroju. Ubrania te są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, częste i intensywne użytkowanie, a także pranie. Dzięki odpowiedniemu łączeniu materiałów syntetycznych z wysokiej jakości bawełną, dopranie zabrudzeń ze strojów nie wymaga stosowania skrajnie wysokich temperatur czy silnych substancji chemicznych.

Odzież ochronna jest dostosowana do różnych zawodów, dzięki czemu możliwe jest dobranie optymalnego dla pracownika stroju. Przyłbice oraz maski ochronne doskonale sprawdzają się w pracy ze środkami chemicznymi, jak również dla drwali  w formie ochrony przed pyłem i drzazgami. Stroje ochronne zapewniają bezpieczeństwo, maksymalną swobodę ruchów oraz komfort pracy.