Polary robocze

Profesjonalne i kreatywne zdobienie odzieży


W P&M Rawa Mazowiecka podchodzimy kreatywnie do każdego projektu. Dzięki technologii haftu komputerowego i profesjonalnym nadrukom, każda sztuka odzieży może stać się wyjątkowym dziełem sztuki. Niezależnie od tego, czy chcesz umieścić logo swojej firmy na ubraniach pracowników, czy stworzyć unikalne koszulki dla swojego zespołu sportowego, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Współpraca z renomowanymi producentami


Jako dystrybutor takich marek jak Raw-Pol, Portwest, malfini, JHK, Promostars, Stedman i wielu innych, gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów. Wybierając naszą firmę, otrzymujesz nie tylko profesjonalny serwis, ale także dostęp do szerokiej gamy odzieży, która spełni nawet najbardziej wymagające oczekiwania.

Przystępne ceny i atrakcyjne rabaty


W P&M Rawa Mazowiecka wiemy, jak ważne jest dla Ciebie połączenie wysokiej jakości usług z przystępnym cenami. Dlatego oferujemy konkurencyjne ceny, a nasi stałymi klientom proponujemy atrakcyjne rabaty. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych ofertach.

Poszukiwanie nowych klientów


Jako specjaliści od poszukiwania nowych klientów, stale pracujemy nad rozszerzaniem naszej bazy. Szukasz profesjonalnej firmy oferującej haft komputerowy lub nadruk na odzieży? Zapraszamy do współpracy!

Polar roboczy jest bardzo popularnym elementem odzieży roboczej, oferującym dużo większą swobodę ruchów niż kurtka, a jednocześnie zapewniającym ciepło w chłodniejszych warunkach i chroniącym twoje osobiste ubrania. Z tego powodu są bardzo chętnie używane w wielu branżach, w tym budownictwie, ale również do celów prywatnych jako wygodne i ciepłe ubranie na spacer czy szybkie zakupy. Odzież polarowa dostępna w naszym sklepie jest dostępna w szerokiej gamie kolorów, które można dostosować do potrzeb pracodawcy lub indywidualnych preferencji pracownika. Sprzedajemy modele damskie i męskie w różnych rozmiarach.

Dostępne polarowe bluzy są produkowane przez takie firmy jak Reis i Leber & Hollman. U nas znajdziesz różne modele - z pełnym zamkiem błyskawicznym lub wyposażone tylko w krótki zamek przy szyi, z kapturem lub bez niego. Wiele modeli ma praktyczny kołnierz stojący, który pozwala chronić się przed zimnem, na przykład podczas pracy na zewnątrz lub w chłodnych warunkach (na krótki czas). Większość bluz ma wygodne, pojemne kieszenie na zamek, pozwalające przechowywać niezbędne przedmioty bez ryzyka ich zgubienia.

Oferujemy również polar w kolorach ostrzegawczych i z elementami odblaskowymi, zapewniając bezpieczeństwo w pracy po zmroku czy na drogach. Niektóre z bluz mają wygodne ściągacze w pasie, które nie tylko pozwalają dostosować bluzę do różnych typów sylwetek, ale również zapobiegają podwiewaniu materiału w silnym wietrze.