Kombinezony robocze zimowe

Zimowe kombinezony robocze są alternatywą dla tradycyjnego stroju roboczego złożonego ze spodni oraz bluzy. Mają tę przewagę nad strojem dwuczęściowym, że nie istnieje ryzyko zabrudzenia pomiędzy warstwami materiału. Kombinezon zapewnia wysoki komfort korzystania i dużą swobodę ruchów, gdyż zastosowana mieszanka materiałów nie jest zbyt gruba, a co za tym idzie - nie krępuje ruchów. Dostępny w naszej ofercie kombinezon zimowy wyprodukowała firma Reis.

Ocieplany kombinezon powstał z poliestru i bawełny o wysokiej gramaturze, z poliestrową podszewką. Optymalna grubość warstwy ocieplenia pozwala na nałożenie pod spód cienkich ubrań prywatnych, a dzięki dużej przewiewności, kombinezon nie powoduje pocenia się. Na plecach wszyta została specjalna guma, która zwiększa zakres ruchów i poprawia komfort poruszania się w kombinezonie roboczym. Kombinezony zimowe sprawdzą się szczególnie u monterów, spawaczy, mechaników, rybaków, marynarzy czy drogowców. Istnieje możliwość połączenia kombinezonu z maseczką pyłochronną lub przyłbicą ochronną.

Kombinezony robocze są wyposażone w kieszonki, które pozwalają na przechowywanie niezbędnych, drobnych przedmiotów. Wygodne ściągacze w pasie oraz przy rękawach zapewniają optymalne dopasowanie kombinezonu i sprawiają, że rękawy nie podciągają się przy poruszaniu. Niektóre modele wyposażone są także w specjalne kieszonki na kolanach, umożliwiające montaż wkładów redukujących dyskomfort podczas długiej pracy w pozycji klęczącej.