Akcesoria odzieżowe

W naszej ofercie znajdują się również akcesoria robocze, które znajdują zastosowanie w bardzo wielu branżach. Wszystkie produkty, które oferujemy są najwyższej jakości. Towar bowiem jest starannie selekcjonowany. W kategorii akcesoriów ochronnych znajdują się m.in. krawaty, przyłbice ochronne na twarz, maseczki. Mogą u nas zaopatrywać się w te produkty firmy, ale też osoby prywatne. Ceny są bardzo korzystne dla Klienta. Akcesoria odzieżowe mogą być uzupełnieniem stroju pracowniczego. Przykładowo elegancki krawat będzie idealny do koszuli formalnej lub wizytowej. 

Maseczki bawełniane z logiem

Oferujemy bardzo estetyczne maseczki bawełniane z logiem. Maseczki nie muszą być tylko elementem ochrony pracowników przed szkodliwymi czynnikami, ale również elementem strategii reklamowej. Nasze maseczki mogą być wykorzystywane w celach promocyjnych i wizerunkowych. Większość pracowników firm ma obowiązek noszenia ich i to właśnie im są one dedykowane. Maseczka z logo firmy spowoduje, że zdobędziesz potencjalnych Klientów, wyróżnisz się z tłumu. Warto, aby nosić ją na co dzień w pracy, stanie się ona skutecznym nośnikiem reklamy. Mamy wiele dostępnych kolorów np. czarny, szary, granatowy, zielony, niebieski, biały, beżowy. Warto zaznaczyć, że maseczki produkowane są w dwóch rozmiarach: damskim, męskim. Na uwagę zasługuje fakt, że produkt wykonany jest z wysokiej jakości bawełny od uznanego producenta. Bawełna posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Maseczki charakteryzują się trwałością, nawet gdy są wielokrotnie użytkowane - zachowują swój pierwotny stan. Produkt nie wywołuje alergii.

 Przyłbice ochronne 

Mini przyłbica nadaje się do zasłaniania nosa i ust. Charakteryzuje się tym, że wykonana jest z elastycznego tworzywa PET. Wysyłana jest przez nas do samodzielnego złożenia. Przyłbica ochronna jest produktem wielokrotnego użytku w uniwersalnym rozmiarze. Jest ona bardzo komfortowa w użytkowaniu, posiada ona bowiem pasek z flauszu. Montowana jest na elastyczne gumki. Jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości. Zestaw, które oferujemy składa się z tarczy przyłbicy, paska z flauszu, dwóch sztuk gumek o długości 50 cm każda. Montaż tego produktu jest bardzo łatwy. W pierwszej kolejności musisz usunąć folię ochronną z dwóch strony tarczy przyłbicy. Potem należy wsunąć materiałowy pasek w miejscu nacięć  do otworów w tarczy przyłbicy i dopasować. W trzecim i ostatnim kroku należy przywiązać gumki po bokach w miejscu dziurek. Solidne przyłbice ochronne skutecznie chronią przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Nasze produkty spełniają obowiązujące normy i standardy. Warto dodać, że przyłbica ochronna, którą posiadamy w swojej ofercie - nie jest wyrobem medycznym ani środkiem ochrony osobistej. Produkt nie jest wykonany i pakowany w warunkach sterylnych. Rekomendujemy po wyjęciu z opakowania zdezynfekowanie części przezroczystej środkiem dezynfekującym do rąk i skóry zawierającym min. 70% alkoholu. Zalecamy wypranie wkładki materiałowej przed pierwszym użyciem w celach higienicznych.

Krawat w klasycznym kolorze 

Krawat satynowy jest wykonany w 100% poliestru. To bardzo eleganckie uzupełnienie stroju. To również detal, który wyróżni personel. Mamy również krawaty np. w kolorze czarnym, chabrowym, granatowym. Krawat jest oznaką tego, że znajdujemy się w bardzo profesjonalnym miejscu, w którym dba się o Klienta. Ubiór personelu w krawaty na pewno przyniesie pożądany efekt. 

Akcesoria bhp. Czym się wyróżniają?

Akcesoria bhp, które proponujemy Państwu - są wykonane z wytrzymałych na zużycie materiałów. Twoje akcesoria robocze będą w takim samym stopniu wytrzymałe jak Twoja odzież robocza. Akcesoria ochronne mogą znaleźć zastosowanie w bardzo wielu branżach. Wykonane są z dbałością o detale. Produkowane są z materiałów najwyższej jakości. Przykładowo maseczki ochronne nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych związków. Produkowane są z materiałów bezpiecznych, certyfikowanych. Krawaty natomiast są wykonane z mocnego oraz niepodatnego na uszkodzenia materiału. Dlatego też pomimo długoletniego użytkowania, będą prezentować się jak nowe. Warto odwiedzać naszą stronę systematycznie, ponieważ stale rozbudowujemy naszą ofertę. Każdy znajdzie na pewno coś dla siebie.