Ostrzegawcze i specjalistyczne

## Twój biznes zasługuje na najlepsze - zdobienie odzieży haftem lub nadrukiem

Firma P&M Rawa Mazowiecka to specjaliści w dziedzinie zdobienia odzieży. Nasza oferta obejmuje haft komputerowy oraz nadruk, które idealnie nadają się do umieszczenia logotypu Twojej firmy na ubraniach. Jeżeli szukasz efektywnego sposobu na promocję swojego biznesu, nasze usługi są właśnie dla Ciebie.

## Wielka oferta od najlepszych dystrybutorów

P&M Rawa Mazowiecka to nie tylko usługi zdobienia odzieży. Jesteśmy również dystrybutorem wielu znanych marek, takich jak Raw-Pol, Portwest, malfini, JHK, Promostars, Stedman i wiele innych. Oferujemy produkty najwyższej jakości w bardzo przystępnych cenach.

## Rabaty na produkty - więcej za mniej

W P&M Rawa Mazowiecka zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy atrakcyjne rabaty na nasze produkty. Skorzystaj z naszej oferty i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

Ubrania ochronne o charakterze ostrzegawczym oraz specjalistycznym dostępne w naszym sklepie są dostosowane dla różnych zawodów i uwzględniają specyficzne warunki pracy. Złożone z wygodnych spodni oraz bluz zapewniają wygodę i bezpieczeństwo w pracy między innymi dla drwali czy osób pracujących w służbach porządkowych lub drogowców.

Odzież wykonana została z wysokiej jakości bawełny o dużej gramaturze. Dzięki użyciu dobrej klasy materiałów, stroje są trwałe, odporne na przetarcia, częste użytkowanie, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz pranie. Aby doczyścić z nich zabrudzenia, nie trzeba stosować bardzo wysokich temperatur, a kolory nie tracą intensywności wraz z upływem czasu. Zastosowanie wygodnych gumek sprawia, że ubrania pasują na różne sylwetki, a dodatkowe guziki w pasie dają większą możliwość regulacji rozmiaru. Aby dostosować strój do wzrostu, można wyregulować szelki od spodni. Dzięki temu, stroje są wysoce uniwersalne i sprawdzą się w wielu zawodach.

Odzież ochronna dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa powstała również z wykorzystaniem elementów odblaskowych oraz w ostrzegawczym, pomarańczowym kolorze, co ma szczególnie znaczenie dla osób pracujących po zmroku lub przy ruchliwych drogach. Pojemne kieszenie dają możliwość bezpiecznego przechowywania niezbędnych przedmiotów, a dodatkowe gumki i ściągacze zapewniają ochronę przed wiatrem w niepogodę. Odzież spełnia wszelkie wymagane prawem normy, zatem może być bezpiecznie stosowana w zawodach, w których konieczne są specjalne stroje.