Ostrzegawcze i specjalistyczne

Aktywne filtry

Ubrania ochronne o charakterze ostrzegawczym oraz specjalistycznym dostępne w naszym sklepie są dostosowane dla różnych zawodów i uwzględniają specyficzne warunki pracy. Złożone z wygodnych spodni oraz bluz zapewniają wygodę i bezpieczeństwo w pracy między innymi dla drwali czy osób pracujących w służbach porządkowych lub drogowców.

Odzież wykonana została z wysokiej jakości bawełny o dużej gramaturze. Dzięki użyciu dobrej klasy materiałów, stroje są trwałe, odporne na przetarcia, częste użytkowanie, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz pranie. Aby doczyścić z nich zabrudzenia, nie trzeba stosować bardzo wysokich temperatur, a kolory nie tracą intensywności wraz z upływem czasu. Zastosowanie wygodnych gumek sprawia, że ubrania pasują na różne sylwetki, a dodatkowe guziki w pasie dają większą możliwość regulacji rozmiaru. Aby dostosować strój do wzrostu, można wyregulować szelki od spodni. Dzięki temu, stroje są wysoce uniwersalne i sprawdzą się w wielu zawodach.

Odzież ochronna dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa powstała również z wykorzystaniem elementów odblaskowych oraz w ostrzegawczym, pomarańczowym kolorze, co ma szczególnie znaczenie dla osób pracujących po zmroku lub przy ruchliwych drogach. Pojemne kieszenie dają możliwość bezpiecznego przechowywania niezbędnych przedmiotów, a dodatkowe gumki i ściągacze zapewniają ochronę przed wiatrem w niepogodę. Odzież spełnia wszelkie wymagane prawem normy, zatem może być bezpiecznie stosowana w zawodach, w których konieczne są specjalne stroje.