Odzież z własnym logo

Odzież z własnym logo - idealny gadżet firmowy

Odzież z firmowym logo to dla jednych obowiązek, a dla innych dodatkowy element podkreślający charakter danej organizacji. Odzież z własnym logo uniwersalny gadżet, który świetnie sprawdzi się zarówno podczas samej pracy, jak i w trakcie różnego typu imprez i eventów. Nasz sklep umożliwia naniesienie logo Twojej firmy na jakościowe t-shirty, koszulki polo, polary oraz bluzy. Sam wybierasz, co najlepiej pasuje do Twojej organizacji. Skontaktuj się z nami by jak najlepiej dobrać ofertę do Twoich potrzeb!

Materiał a sposób nanoszenia firmowego logo 

Oferta naszego sklepu przewiduje dwa typy naniesienia firmowego logo na materiał: nadruk oraz haft komputerowy. Użycie konkretnego sposobu zależy od indywidualnych preferencji Klienta. Jednak, warto podkreślić jaka metoda sprawdza się najlepiej w przypadku różnych materiałów. Trwały nadruk metodą DTG, DTF lub sitodrukiem to najlepsze rozwiązanie w przypadku t-shirtów. Ze względu na niską gramaturę koszulek, haft mógłby powodować uczucie podrażnienia skóry lub dyskomfortu w trakcie noszenia. Haft komputerowy to z kolei najlepsza opcja nanoszenia logo w przypadku takiego materiału jakim jest polar. Zapewnia to bardziej estetyczny i atrakcyjny efekt końcowy. W przypadkach koszulek polo czy bluz obie metody są zadowalające, a ostateczny dobór w głównej mierze zależy od wymagań Klienta. 

Odzież z własnym logo w sklepie P&M

Sklep P&M zapewnia Ci najlepszej jakości odzież, na którą możemy w profesjonalny sposób nanieść logo Twojej firmy. To co wyróżnia nas na tle konkurencji to indywidualne podejście do każdego Klienta i pełne skupienie na spełnieniu jego oczekiwań. Stawiamy na współpracę i zaufanie, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu dokładnego doboru metody nanoszenia firmowego logo na odzież oraz indywidualnej wyceny. 

Dla nas Twoje zadowolenie to priorytet!