Swetry robocze

Specjalista od poszukiwania nowych klientów na sprzedaż odzieży z haftem komputerowym lub nadrukiemFirma P&M z siedzibą w Rawie Mazowieckiej to miejsce, gdzie moda spotyka się z innowacyjnością. Specjalizujemy się w zdobieniu odzieży za pomocą haftu komputerowego lub nadruku, umożliwiając Ci wyrażenie swojego stylu i marki w niepowtarzalny sposób.

Twoje logo na ubraniach? To proste!Chcesz umieścić logo swojej firmy na ubraniach? Zapraszamy do kontaktu. Nasze usługi zdobienia odzieży są nie tylko profesjonalne, ale również szybkie i efektywne.

Partnerstwo z renomowanymi dystrybutoramiJako dystrybutorzy takich firm jak Raw-Pol, Portwest, malfini, JHK, Promostars, Stedman i wielu innych, gwarantujemy szeroki wybór produktów najwyższej jakości.

Atrakcyjne ceny i rabatyW P&M Rawa Mazowiecka dbamy o satysfakcję klienta, dlatego oferujemy bardzo przystępne ceny. Dodatkowo, dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty na produkty.

Wysokiej jakości swetry robocze są idealną odzieżą, sprawdzającą się między innymi przy obsłudze klienta. Swetry zapewniają komfort cieplny zarówno w cieplejsze dni, jak i zimą. Pozwalają zabezpieczyć prywatną odzież pracownika, a także nadać jednakowy wygląd wszystkim pracownikom i zapewnić im ciepło. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy swetry firmy Reis wyposażone w kaptur lub wygodną stójkę, zapewniającą ochronę przed podmuchami wiatru i chłodem. Kaptury posiadają troczki umożliwiające dopasowanie ich do rozmiarów głowy.

Swetry robocze doskonale sprawdzą się również na co dzień. Powstały z wysokiej jakości materiałów, z wzmacnianymi elementami w newralgicznych miejscach (jak łokcie lub ramiona) dla zapewnienia maksymalnej trwałości odzieży. Praca z klientem często wiąże się z intensywnym ruchem, przez co standardowa odzież dostępna w sklepach sieciowych mogłaby ulegać uszkodzeniom wynikającym z dużego tarcia. Pojemne kieszenie pozwalają na wygodne przechowywanie drobnych przedmiotów niezbędnych przy codziennej pracy, jak miarka czy długopis.

Swetry firmy Reis dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu dobranie koloru do potrzeb pracodawcy (jak unifikacja odzieży roboczej) lub gustu pracownika. Wygodne zapinanie na zamek błyskawiczny pozwala zapiąć bluzę gdy panuje chłód lub rozpiąć w cieplejszy dzień. Dół bluzy oraz jej rękawy zakończono ściągaczami aby zabezpieczyć przed podmuchami wiatru, a także ograniczyć przesuwanie się materiału wynikające z ruchu przy obsłudze klienta.