Bluzy ostrzegawcze robocze

Ostrzegawcze bluzy robocze

zapewniają bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu kolorów ostrzegawczych lub elementów odblaskowych. Zapewniają większą swobodę ruchów niż klasyczne kurtki, ale znacznie wyższy komfort termiczny niż bluzy polarowe, które nie chronią przed wiatrem. Głównym zadaniem kurtek o wysokiej widoczności jest zapewnienie pracownikom maksymalnego bezpieczeństwa podczas pracy w niekorzystnych warunkach - w tym przy drodze lub po zmroku.

Oferujemy Ci wysokiej jakości kurtkę

o wysokiej widoczności Adler w dwóch kolorach. Zapewniamy możliwość naniesienia logo, co pozwala stworzyć profesjonalny strój roboczy dla pracowników budowlanych, drogowych i innych osób pracujących w odzieży ochronnej. Wybierając rozmiar bluzy, należy mieć na uwadze, że dla optymalnej ochrony, elementy odblaskowe bluzy powinny znajdować się mniej więcej na wysokości reflektorów samochodowych - więc bluza nie może być ani za duża, ani za mała.


Odzież ochronna występuje w trzech kategoriach

widoczności zgodnie z normą EN ISO 20 471:2013. Bluza dostępna w naszej ofercie należy do trzeciej kategorii odzieży ochronnej - odzieży o wysokiej widoczności. Oznacza to zastosowanie wielu elementów odblaskowych o minimalnej szerokości 5 cm w różnych częściach ubrania. Taśmy odblaskowe używane w bluzach Adler są tworzone przez renomowaną firmę 3M. Wygodne ściągacze w pasie i na rękawach zapewniają, że odzież nie podwinie się, a także zapewnią zwiększony komfort termiczny, chroniąc przed podmuchami wiatru.

Rozwijaj swoją markę z P&M Rawa MazowieckaChcesz, aby Twoja firma była rozpoznawalna na pierwszy rzut oka? P&M Rawa Mazowiecka może Ci w tym pomóc! Oferujemy profesjonalne zdobienie odzieży za pomocą haftu komputerowego lub nadruku. To doskonały sposób na wyróżnienie Twojej marki w tłumie.

Profesjonalizm i jakość to nasze priorytetyJako dystrybutor takich firm jak Raw-Pol, Portwest, malfini, JHK, Promostars, Stedman i wielu innych, zawsze stawiamy na jakość. Zdajemy sobie sprawę, że ubrania z logo Twojej firmy to nie tylko praktyczny gadżet, ale przede wszystkim wizytówka, która powinna prezentować się doskonale.

Korzystne ceny i atrakcyjne rabatyW P&M Rawa Mazowiecka cenimy lojalność naszych klientów. Dlatego oferujemy bardzo przystępne ceny oraz wysokie rabaty na nasze produkty. Chcemy, aby profesjonalne zdobienie odzieży było dostępne dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od wielkości jego biznesu.

Skontaktuj się z nami już dziśJeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści od poszukiwania nowych klientów chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i pomogą dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.