Hafty komputerowe na ubraniach i haftowanie odzieży

Jako firma zajmująca się produkcją odzieży, wykonywaniem nadruków oraz wykonująca hafty komputerowe posiadamy wieloletnie doświadczenie. W tym czasie obsługiwaliśmy zlecenia wielu popularnych marek, które zdecydowały się zamówić u nas haftowanie odzieży reklamowej. Wiele zleceń, jakie wpłynęły do naszego przedsiębiorstwa, obejmowało także hafty na ubraniach roboczych – znakowanie uniformów pracowników fabryk, laboratoriów itd.

Hafciarnia oraz efekty pracy zespołu, który obsługuje zamówienia trafiające właśnie na ten dział, zawsze stoją na najwyższym poziomie, co wiąże się z satysfakcją klientów, którzy decydują się nam zaufać. Realizacje zleceń na haftowanie odzieży wspierają w przypadku naszej firmy profesjonalne i pracujące z dużą dokładnością maszyny. Dzięki takiemu zapleczu technicznemu możemy zaoferować Państwu atrakcyjne terminy realizacji (niezależnie od wielkości zlecenia na hafty komputerowe) oraz atrakcyjny cennik, który ustalamy indywidualnie z naszymi klientami.

Łącząc efekty pracy, jakie osiąga nasza szwalnia z elegancją i trwałością znakowania hafciarni możemy zaproponować. Państwu bogate możliwości personalizacji odzieży roboczej, specjalistycznej oraz reklamowej. Hafty na odzieży wykonujemy w wersji jedno lub wielokolorowej – zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami
oraz do kontaktu!