Kurtki / Kamizelki

Zapewnienie bezpieczeństwa oraz ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Jeśli zastanawiasz się jaka odzież najlepiej sprawdzi się w tej roli to koniecznie przyjrzyj się kurtkom reklamowym. Gwarantują one kompleksową ochronę nie tylko przed zimnem czy wiatrem, ale również deszczem lub śniegiem. To idealny wybór dla osób pracujących na zewnątrz. Inną, równie interesującą opcją są kamizelki reklamowe, które chronią tak samo skutecznie jak i kurtki firmowe. Sprawdzę się również w pracy wewnątrz, gdyż całkowicie nie krępują ruchów. Poszukujesz godnego zaufania producenta kamizelek i kurtek reklamowych? Sprawdź ofertę sklepu P&M! U nas znajdziesz wysokiej jakości odzież firmową, która może zostać oznakowana Twoim logo lub grafiką. Zapraszamy!

Kurtki i kamizelki reklamowe - jak wybrać

Decydując się na zakup kurtki firmowej z logo, należy najpierw przemyśleć dobór odpowiedniego fasonu. W ofercie większości sklepów znajdziesz wytrzymałe i praktyczne kurtki robocze, kurtki przejściowe z lekkim ociepleniem, typowe wiatrówki oraz ciepłe kurtki zimowe. Wybór uzależniony jest przede wszystkim od warunków pracy. Ważną kwestią jest również charakter wykonywanej pracy. W przypadku zawodów wymagających dużego zaangażowania manualnego ciepłe kurtki firmowe z nadrukiem mogą okazać się uciążliwe. Warto wtedy rozważyć zakup ciepłej kamizelki firmowej z logo.

Podczas podejmowania decyzji o zakupie kurtki lub kamizelki reklamowej warto jest zwrócić uwagę nie tylko na fason, ale również wzór, kolor, czy też rozmiar. Szczególną grupę produktów stanowią kamizelki odblaskowe, takie jak kamizelka odblaskowa unisex, które poprawiają poziom bezpieczeństwa. Znakomicie sprawdzają się podczas poruszania się po zmroku, czy też nocą. Poprawiają widoczność użytkownika, a tym samym zmniejszają ryzyko groźnego wypadku. W naszym sklepie dostępne są również wersje dla dzieci.

Kamizelki i kurtki z własnym logo - zalety

Niewątpliwie podstawową funkcją kurtek i kamizelek firmowych z nadrukiem jest zapewnienie pracownikom ochrony przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Są one wręcz obowiązkowe dla osób pracujących na zewnątrz w chłodniejsze dni. Chronią przed deszczem, wiatrem i zimnem, a ponadto, taka odzież jak kamizelki odblaskowe gwarantują bezpieczeństwo na drodze. Funkcje promocyjne wydają się być przy tym jedynie dodatkowym atutem. Kamizelki i kurtki reklamowe z logo, podobnie jak każdego rodzaju odzież robocza, wpływają na kreowanie wizerunku firmy. Oddziaływują nie tylko na rozpowszechnienie danej firmy, ale również na skojarzenia i odczucia potencjalnych Klientów oraz świadomość marki. W przypadku obdarowywania odzieżą kontrahentów czy nawet Klientów, kamizelki i kurtki firmowe mogą również świadczyć o jakości oferowanych usług.

Poznaj naszą ofertę kamizelek i kurtek reklamowych z nadrukiem

Kurtki i kamizelki reklamowe z logo to prawdziwy strzał w dziesiątkę na chłodne miesiące. Proponowana przez nas odzież nie tylko prezentuje się świetnie, ale również posiada doskonałe parametry użytkowe. Oznacza to, że skutecznie chroni przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Produkty wyróżniają się wyjątkową trwałością i jakością. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się modele przeciwdeszczowe, czy też wiatroszczelne, które świetnie sprawdzają się podczas pracy na zewnątrz. W naszej ofercie można znaleźć kurki oraz kamizelki reklamowe damskie, męskie, dziecięce, a także unisex.

Na życzenie Klienta możemy również nanieść na odzież reklamową dowolną grafikę. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wykonywania nadruków, dzięki czemu mamy pewność, że przetrwają one w nienaruszonym stanie długie lata. Nadruki na kamizelkach i kurtkach reklamowych wykonujemy z troską o najmniejsze detale. Sprawia to, że zakupiona odzież będzie stanowić wyjątkową wizytówkę firmy. Należy podkreślić, że dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Stosujemy wiele różnych technik zdobienia np. haft komputerowy, sitodruk, sublimacja, termotransfer i wiele więcej.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu P&M!