HAFCIARNIA  NADRUKI SZWALNIA  HURTOWNIA REALIZACJE 

Szwalnia P&M powstała w 1995 roku w Rawie Mazowieckiej.

Od 2003r. świadczymy usług szycia, krojenia, prasowania i znakowania odzieży. Prowadzimy również hurtową sprzedaż odzieży roboczej i reklamowej.

Nasza doskonale wykwalifikowana kadra może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem, chętnie służy pomocą i radą w projektowaniu i doborze najlepszej techniki znakowania – podejmiemy się każdego zlecenia!

Szwalnia

Posiadamy rozległy, nowoczesny i dobrze wyposażony park maszynowy, na którego terenie znajdują się:

 • Stębnówki z dolnym transportem – automaty
 • Stębnówki z dolnym i górnym transportem z dużym chwytaczem – automaty
 • Dwuigłówki płaskie
 • Dwuigłówki łańcuszkowe
 • Renderki
 • Overlocki 3, 4 i 5-nitkowe
 • Lamowacze
 • Paskarka
 • Gumiarka 4 igłowa i 12 igłowa z możliwością naszywania lamówki
 • Podszywarka
 • Guzikarka
 • Dziurkarka bieliźniana
 • Dziurkarka odzieżowa
 • Napownice pneumatyczne
 • Stoły prasowalnicze z wytwornicami pary
 • Krojownia stół z odkrawaczem 8,5m z nożem pionowym i nożem taśmowym

Nasza szwalnia dba o to, aby wyroby które produkujemy były uszyte z tkanin najwyższej jakości o doskonałych właściwościach użytkowych i najbardziej zaawansowanych technologiach barwienia i wykańczania. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym Kontrahentom, poprzez efektywne wykorzystanie sprzętu będącego w naszej dyspozycji. Posiadamy duże doświadczenie w szyciu, wykrawaniu i projektowaniu dla agencji reklamowych i znanych marek.

Naszym priorytetem są zadowoleni klienci. Ich pozytywne rekomendacje zachęcają nas do ciągłego rozwoju i utrzymywania wysokiej jakości świadczonych usług.

Odzież robocza i reklamowa

Posiadamy szeroki asortyment - ponad 6000 produktów, odzieży roboczej i reklamowej od uznanych producentów w bardzo atrakcyjnych cenach. Są to min bluzy, czapki, kamizelki, koszule, polary, koszulki polo, t-shirty, ubrania robocze, specjalistyczne, medyczne, do chłodni i mroźni oraz bogaty asortyment obuwia.

Hafty komputerowe / haftowanie odzieży

Produkcja odzieży różnego typu – w tym także specjalistycznej – to tylko cześć naszej bogatej oferty. W ramach współpracy nasi klienci otrzymują również możliwość skorzystania z wielu usług dodatkowych. Działamy prężnie także jako hafciarnia co jest jednym z naszych największych powodów do dumy.

Hafty komputerowe, to doskonały jakościowo oraz elegancki i trwały sposób na znakowanie odzieży. Przy użyciu specjalistycznego zaplecza technicznego jesteśmy w stanie wykonać dowolny, nawet bardzo precyzyjny wzór każdej wielkości na ubraniach o dowolnym rozmiarze. Haftowanie odzieży to proces wymagający niezwykłej dokładności, jednak efekt estetyczny jest w pełni wart swojej ceny i naszego wysiłku wspomaganego profesjonalną technologią.

Wykonujemy aplikacje haftem praktycznie na wszelkiego rodzaju odzieży (polo, t-shirt, ubrania robocze, fartuchy, krawaty, chusty), a dzięki specjalnej przystawce świadczymy usługi hafciarskie również na czapkach – chętnie udostępnimy nasze wcześniejsze realizacje.

Nie ogranicza nas tu również rodzaj odzieży – na terenie naszego zakładu działa profesjonalna szwalnia i krojownia, a więc mamy całkowitą kontrolę nad jakością tego, co dla Państwa przygotowujemy. Możliwości, jakie zapewnia nam hafciarnia komputerowa, to dla firmy obsługującej ogólnopolski rynek odzieży roboczej oraz reklamowej ogromna przewaga.

Hafty komputerowe zamawiają u nas najróżniejsze firmy – dla jednych mają one pełnić funkcję wizerunkową, dla innych promocyjną. Hafty na ubraniach to jednak przede wszystkim gwarancja wytrzymałości oraz eleganckie rozwiązanie sugerujące wysoką jakość wykonania.

Dla naszego zespołu nie istnieją zlecenia zbyt duże lub zbyt skomplikowane – nasze dotychczasowe realizacje pokazują, że niezależnie od projektu jesteśmy w stanie wykonać naszą pracę rzetelnie i terminowo. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szybki termin realizacji zamówienia - nasza dzienna wydajność to aż do 3000 haftów!

Sitodruk / nadruki na odzieży

Sitodruk to kolejna z usług, którą jesteśmy w stanie Państwu zaoferować. Jest to często wybierana metoda znakowania odzieży. Choć najłatwiej jest wykonać sitodruk na koszulkach, to na innych typach odzieży, jak koszulki, bluzy, czapki, polary, koszule, itp. prezentuje się on równie dobrze. Usługa ta jest nie tylko trwała i zapewnia doskonałą jakość i trwałość, ale również doskonale oddaje paletę kolorów każdego projektu graficznego oraz jest procesem wydajnym.

Technologia sitodruku ta dzieli się na: – jednobarwny sitodruk na odzieży, – wielokolorowy sitodruk

Sitodruk jest świetną metodą indywidualizacji odzieży. Metoda ta, zaraz obok haftu komputerowego, jest jedną z najtrwalszych i najlepiej odwzorowujących kolorystykę zlecenia klienta. Sprawia to, iż niezależnie od wielkości oraz wzoru, Państwa zamówienie będzie reprezentowało najwyższą jakość wykonania sitodruku na odzieży (np. na koszulkach polo lub t-shirtach).

Dzięki jej zaawansowanej technologii oraz precyzji jesteśmy dziś w stanie dostarczyć naszym klientom najlepszą możliwą jakość, zarówno jeśli chodzi o same ubrania, jak i wyhaftowane na nich logo, nadrukowany napis czy grafikę. W związku z komplementarnością naszych usług mamy kontrolę nad całym procesem powstawania gotowego projektu.

Wszystkie projekty realizujemy przy użyciu specjalistycznego parku maszynowego, doskonałej jakości materiałów oraz bogatej oferty gotowej odzieży roboczej i ochronnej znanych marek sprawia, że każda nasza realizacja będzie prezentować się niezwykle prestiżowo.

Wysyłka towaru

Dostarczamy swoje produkty i realizacje do klientów na terenie całej Polski. Towar wysyłamy kurierem. Przy większych zamówieniach, na życzenie klienta organizujemy transport do magazynu. Większe zamówienia wysyłamy na paletach. Przy stałych zleceniach jesteśmy w stanie współpracować w bardzo atrakcyjnych cenach.

Cennik dla producentów i dystrybutorów

W celu uzyskania cennika dla pośredników i dystrybutorów prosimy o kontakt: Telefonicznie pod numerem: 509-996-496 Mailowo: market@p-m.com.pl