Jesteśmy producentem i uznanym dystrybutorem odzieży roboczej i reklamowej. Nasza firma zajmuje się również haftem komputerowym oraz krojeniem i szyciem różnego typu ubrań.

Reklama na odzieży i hafciarnia komputerowa - Warszawa.

20

6000

3000

Posiadamy 20 lat doświadczenia! Nasza szwalnia istnieje od 1995 r. Od 2003 r. zajmujemy się usługo- wym szyciem dla firm.

Posiadamy szeroki asortyment ponad 6000 produktów odzieży roboczej i reklamowej od uznanych producentów.

Nasza dzienna wydajność to do 3000 haftów!

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • Oferujemy szeroki asortyment produktów
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie szwalnicze
  • Gwarantujemy fachowe doradztwo i profesjonalne podejście do klienta
  • Dysponujemy bogatą ofertą wyrobów gotowych znanych marek w bardzo atrakcyjnych cenach

Hafciarnia komputerowa naszej firmy, działającej nie tylko na terenie Warszawy, czy miejscowości Rawa Mazowiecka, jest jednym z naszych największych powodów do dumy. Dzięki jej zaawansowanej technologi oraz precyzji jesteśmy dziś w stanie dostarczyć naszym klientom najlepszą możliwą jakość, zarówno jeśli chodzi o same ubrania, jak i np. wyhaftowane na nich logo, napis lub inną grafikę. Opcja ta stała się już na tyle popularna, iż wiele przedsiębiorstw wykorzystuje ją jako reklamę na odzieży, do której doskonale się nadaje – i to nie tylko na terenie miasta Warszawa, czy też miejscowości Rawa Mazowiecka.

Możliwości, jakie zapewnia nam hafciarnia komputerowa, to dla firmy obsługującej ogólnopolski rynek odzieży roboczej oraz reklamowej i miasta jak Warszawa czy Rawa Mazowiecka ogromna przewaga. Nasze zaangażowanie w produkcję ubrań sięga jednak o wiele głębiej, gdyż stworzyliśmy w naszym przedsiębiorstwie zespół zajmujący się również szyciem i wykrawaniem. Wszystko to przy użyciu specjalistycznego parku maszynowego, doskonałej jakości materiałów oraz bogatej ofercie sprawia, że każda reklama na odzieży, którą uszyjemy będzie prezentować się niezwykle prestiżowo (czy to w Warszawie, czy Rawie Mazowieckiej).

P&M Hurtownia i Producent Odzieży Rawa Mazowiecka, Warszawa może zaoferować Państwu Bluzy, czapki, kamizelki, koszule, polary, koszulki polo, T-shirty, ubrania robocze, specjalistyczne, medyczne, do chłodni i mroźni oraz bogaty asortyment obuwia. Niemal na każdy z tych elementów nasza hafciarnia komputerowa może wykonać stosowny haft, zgodnie z kolorystyką oraz wielkością ustaloną przez klienta.

Reklama na odzieży to nasza specjalność – nikt w Warszawie, Rawie Mazowieckiej oraz całym województwie nie robi tego tak kompleksowo i z tak prestiżowym rezultatem jak my!