Bluzy robocze

P&M Rawa Mazowiecka - Twój partner w dziedzinie personalizacji odzieżyFirma P&M Rawa Mazowiecka to czołowy dystrybutor odzieży z haftem komputerowym lub nadrukiem. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości ubrań zdobionych na życzenie klienta. Nasza oferta jest skierowana do firm i osób prywatnych, które chcą wyróżnić się na rynku swoją unikalną odzieżą.

Profesjonalizm, jakość i konkurencyjne cenyJesteśmy dystrybutorem wielu renomowanych firm takich jak Raw-Pol, Portwest, malfini, JHK, Promostars, Stedman i wielu innych. Nasza oferta jest różnorodna i elastyczna, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb każdego klienta. Oferujemy konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty na nasze produkty.

Personalizacja odzieży - zadbaj o swój wizerunekJeśli chcesz umieścić logo swojej firmy na ubraniach, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Haft komputerowy lub nadruk to doskonały sposób na promocję swojego brandu. Wyróżnij się na tle konkurencji i zadbaj o swoją rozpoznawalność na rynku.

Kontakt z namiZapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. poszukiwania nowych klientów. Czekamy na Ciebie z gotowym rozwiązaniem i propozycją dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Do elementów odzieży ochronnej można zaliczyć bluzę roboczą. Bardzo poleca się uniwersalną bluzę polarową roboczą. Charakteryzuje się ona - lekkością, wytrzymałością i też atrakcyjną ceną dla Klienta. Bardzo dużą zaletą takich bluz jest to, że można je nosić przez cały rok. 

Dlaczego polar jest odpowiednim materiałem?

Polar to bardzo dobry materiał na bluzy robocze. Odprowadza on w sposób bardzo skuteczny nadmiar wilgoci. Doskonale również radzi sobie z wyższymi temperaturami. Nie jest on materiałem drogim, a do tego jest bardzo miły w dotyku. Nie powoduje żadnych podrażnień na skórze. Poza tym polar ma szerokie zastosowanie. Bluzy robocze bardzo dobrze sprawdzą się do pracy w magazynach, halach produkcyjnych i halach przemysłowych. Na takiej bluzie możesz wykonać nadruk w postaci logo firmy. Tego typu bluza robocza będzie spełniać funkcję reklamową. Bluza robocza polarowa chroni przed chłodem i zimnem, dlatego też bardzo często stosowana jest w okresie jesienno-zimowym. To ubranie zapobiega również nadmiernej utracie ciepła. Ponadto takie bluzy wyglądają bardzo estetycznie, są solidnie wykonane. Wyróżniają się także elastycznością i rozciągliwością. Tego typu odzież jest bardzo funkcjonalna i zapewnia komfort pracy. Wykonywanie obowiązków w takiej bluzie jest znacznie ułatwione. 

Bluzy BHP. Czym się charakteryzują?

Bluza BHP to bardzo uniwersalny element odzieży ochronnej. Bluzy BHP, które oferujemy są odporne na uszkodzenia mechaniczne, profesjonalnie wykonane. Wyprodukowane są one z bardzo funkcjonalnych materiałów, są wysokogatunkowe. Najlepsze bluzy to te, które wykonane są z ,,materiałów oddychających’’. To daje Ci gwarancję tego, że zbytnio się nie spocisz, nie przegrzejesz, a zachowasz optymalne ciepło. 

Czym kierować się przy wyborze bluz BHP?

Idealna bluza męska BHP powinna mieć odpowiedni krój, skład materiału i wyróżniać się pewnymi właściwościami. Jeśli pracownik wykonuje swoje obowiązki o zmroku, bardzo odpowiednie będą bluzy ochronne z odblaskami. Bluza musi także chronić przed wiatrem i wilgocią. Najlepsza będzie bluza z kapturem robocza. 

Ciuchy robocze. Co jest ważne przy ich wyborze?

Dobór odpowiedniej odzieży roboczej jest bardzo ważny. Pracodawca powinien bowiem zapewnić swoim pracownikom, jak najbardziej komfortową pracę. Powinien także dać osobom zatrudnionym - poczucie bezpieczeństwa. Ubrania robocze przede wszystkim powinny być wygodne, nie krępować ruchów oraz zapewnić jak najlepszą ochronę. Ciuchy robocze powinny być wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Muszą także charakteryzować się precyzją wykonania. 

Odzież robocza i odzież ochronna 

Odzież robocza to np. ogrodniczki, bluzy robocze, spodnie do pasa, ocieplacze, koszule, kurtki, czapki, bluzy polarowe. Zadaniem tego typu odzieży jest ochrona zdrowia pracownika. Odzież ochronna zaś to przykładowo - okulary, hełmy, rękawice. Ma ona zapewnić ochronę przed różnymi zagrożeniami w środowisku pracy, czyli np. przed czynnikami biologicznymi i chemicznymi oraz przed zagrożeniami mechanicznymi.

Bluzy odblaskowe ostrzegawcze

W miejscu pracy widoczność jest niezwykle ważna. Szczególnie, jeśli pracownik wykonuje swoje obowiązki na zewnątrz. Odzież ostrzegawcza i odzież odblaskowa np. bluzy odblaskowe ostrzegawcze to konieczność. Takie ubrania zapewnią pracownikom bezpieczeństwo. 

Jakie jest zastosowanie odzieży roboczej?

Odzież ochronna produkowana jest ze specjalnych materiałów o wysokiej jakości. Bardzo często są to materiały i tkaniny: kwasoodporne, nieprzemakalne, mrozoodporne, żaroodporne. Ubrania ochronne wykorzystywane są w bardzo wielu miejscach. Stosowane są w: laboratoriach,  przemyśle,  medycynie, wojsku,  straży pożarnej, służbach. Taka odzież ma gwarantować bezpieczeństwo pracownika. Wysokiej jakości swetry robocze są idealną odzieżą, sprawdzającą się między innymi przy obsłudze klienta.

Gdzie znajduje swoje zastosowanie odzież ostrzegawcza?

Tam, gdzie występuje ryzyko potrącenia pracownika przez maszyny, pojazdy ruchome itd., stosowana jest odzież odblaskowa. Odzież ostrzegawcza nie gwarantuje 100% bezpieczeństwo, ale ryzyko wypadku z nią jest znacznie mniejsze. Do ubrań ostrzegawczych można zaliczyć t-shirty, koszulki ostrzegawcze, bluzy robocze i ochronne, spodnie ostrzegawcze, ogrodniczki, kamizelki odblaskowe, kurtki ochronne, komplety przeciwdeszczowe, skarpety, czapki z daszkiem, hełmy, kaski ochronne, rękawice robocze i ochronne, obuwie robocze i ochronne. Warto wiedzieć, że odzież ostrzegawcza nie tylko może być stosowana w pracy. Przykładowo kamizelki odblaskowe mogą być noszone w życiu codziennym. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, mogą je zakładać osoby, które poruszają się po zmroku - biegają, czy też jeżdżą na rowerze.