Spodnie ostrzegawcze i specjalistyczne

Aktywne filtry

Spodnie ostrzegawcze oraz specjalistyczne powstały głównie z myślą o osobach pracujących z piłami. Zastosowanie tkanin złożonych z bawełny o wysokiej gramaturze oraz poliestru pozwala na uzyskanie trwałych spodni o wysokiej odporności na pranie i częste, intensywne użytkowanie. Spodnie na długo zachowują swoje właściwości oraz żywe kolory, nawet użytkowane na słońcu i często prane. Aby usunąć zabrudzenia, nie ma konieczności używania wysokich temperatur do prania.

Spodnie specjalistyczne do cięcia piłą są wyposażone w wiele warstw oraz powłoki zabezpieczające przed przecięciem nogi piłą o określonych parametrach. Dzięki zastosowaniu szerokiej możliwości regulacji (między innymi guma umieszczona w talii), spodnie specjalistyczne mogą być dostosowane do każdego typu sylwetki. Regulowane, zapinane na szelki klamry zapewniają dopasowanie spodni również do osób o różnym wzroście. Dla dodatkowej wentylacji, niektóre modele spodni zostały wyposażone w rozporki w tylnej części spodni, a także suwaki ułatwiające ich zakładanie. Aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo, część spodni wyposażono w pomarańczowe paski ostrzegawcze.

Specjalistyczne spodnie spełniają wszelkie niezbędne wymagania norm unijnych, zapewniając optymalne zabezpieczenie oraz komfort przy pracy. Wyposażone w duże, pojemne kieszenie w różnych miejscach pozwalają na bezpieczne przenoszenie niezbędnych sprzętów. Spodnie posiadają rozporek, który jest zabezpieczony dodatkową warstwą materiału, zapinany na zamek błyskawiczny.