Spodnie ostrzegawcze i specjalistyczne

Aktywne filtry

Spodnie ostrzegawcze oraz specjalistyczne powstały głównie z myślą o osobach pracujących z piłami. Zastosowanie tkanin złożonych z bawełny o wysokiej gramaturze oraz poliestru pozwala na uzyskanie trwałych spodni o wysokiej odporności na pranie i częste, intensywne użytkowanie. Spodnie na długo zachowują swoje właściwości oraz żywe kolory, nawet użytkowane na słońcu i często prane. Aby usunąć zabrudzenia, nie ma konieczności używania wysokich temperatur do prania.

Spodnie specjalistyczne do cięcia piłą są wyposażone w wiele warstw oraz powłoki zabezpieczające przed przecięciem nogi piłą o określonych parametrach. Dzięki zastosowaniu szerokiej możliwości regulacji (między innymi guma umieszczona w talii), spodnie specjalistyczne mogą być dostosowane do każdego typu sylwetki. Regulowane, zapinane na szelki klamry zapewniają dopasowanie spodni również do osób o różnym wzroście. Dla dodatkowej wentylacji, niektóre modele spodni zostały wyposażone w rozporki w tylnej części spodni, a także suwaki ułatwiające ich zakładanie. Aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo, część spodni wyposażono w pomarańczowe paski ostrzegawcze.

Specjalistyczne spodnie spełniają wszelkie niezbędne wymagania norm unijnych, zapewniając optymalne zabezpieczenie oraz komfort przy pracy. Wyposażone w duże, pojemne kieszenie w różnych miejscach pozwalają na bezpieczne przenoszenie niezbędnych sprzętów. Spodnie posiadają rozporek, który jest zabezpieczony dodatkową warstwą materiału, zapinany na zamek błyskawiczny.Zaprojektuj swój unikalny styl z P&M Rawa Mazowiecka


Chciałbyś pokazać swoją markę w unikalny sposób? Firma P&M Rawa Mazowiecka proponuje zdobienie odzieży metodą haftu komputerowego lub nadruku. Niezależnie od tego, czy chcesz umieścić logo swojej firmy na ubraniach pracowników, czy stworzyć odzież promocyjną, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Profesjonalizm i jakość - to nasze priorytety


Jako dystrybutor firmy Raw-Pol, zawsze stawiamy na jakość. Nasze usługi zdobienia odzieży są realizowane z najwyższą precyzją i dbałością o szczegóły. Wiemy, jak ważne jest dla Twojej firmy, aby prezentować się profesjonalnie i oryginalnie.

P&M Rawa Mazowiecka - Twój partner w kreowaniu wizerunku firmy


Zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół specjalistów od poszukiwania nowych klientów jest gotowy, aby pomóc Ci zrealizować Twoje wizje i pomóc Twojej firmie wyróżnić się na rynku.