Filtruj

Kategorie

Kategorie

Rozmiar

Rozmiar

Gramatura

Gramatura

Metoda znakowania odzieży

Metoda znakowania odzieży

Marka

Marka

Skład materiału

Skład materiału

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 18,00 zł

Czapki

Podkategorie

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry

Czapki reklamowe mogą stanowić uzupełnienie stroju roboczego. Jest to również powszechnie spotykany gadżet reklamowy, który wręczany jest potencjalnym klientom oraz kontrahentom. To sprawdzony sposób na to, aby zwiększyć zainteresowanie marką. Praktyczny upominek z pewnością wzbudzi w odbiorcy pozytywne skojarzenia, a także zachęci do skorzystania z oferty. Proponowane przez nas czapki występują w wielu wariantach, dzięki czemu mamy pewność, że znalezienie odpowiedniego produktu nie będzie problemem. Oferujemy zarówno modele na ciepłe, jak i zimne miesiące.

Indywidualny projekt

Czapki reklamowe wykonywane są na podstawie indywidualnego projektu. Pierwszym krokiem jest więc zapoznanie się ze specyfikacją dostarczoną przez klienta. Zapewniamy krótki czas oczekiwania na wizualizację - dzięki niej zleceniodawca może ocenić, czy zdobienie spełnia wszystkie jego oczekiwania. Jeśli nie, to nanoszone są zmiany oraz poprawki. Pozytywne opinie stałych klientów potwierdzają, że standard świadczonych przez nas usług znajduje się na najwyższym poziomie. Dbamy nawet o najmniejsze detale, tak aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających.

Błyskawiczna wycena

Proponowane przez nas czapki reklamowe wymagają indywidualnej wyceny. Wszystko zależy od rodzaju zdobienia, a także stopnia złożoności projektu. Warto jednak zaznaczyć, że koszt zlecenia można poznać jeszcze przed rozpoczęciem prac. Wystarczy skontaktować się z naszą doświadczoną obsługą, która przedstawi szczegółowe informacje na temat współpracy.