Spodnie ogrodniczki

Podkategorie

Jest 23 produktów.

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Aktywne filtry

Wśród roboczych spodni ogrodniczek można wyróżnić spodnie do pasa lub spodnie-ogrodniczki na szelkach, z dodatkową kieszenią na wysokości klatki piersiowej. Spodnie takie znajdą zastosowanie w różnych branżach, także w przydomowym ogródku. W naszej ofercie można znaleźć robocze spodnie ogrodniczki o długości do kolan (do pracy w okresie wiosenno-letnim, kiedy temperatury są wysokie) lub standardowe - do kostek, a także o różnej grubości - od ocieplanych zimowych, poprzez spodnie o standardowej grubości na przejściowe pory roku, aż do przewiewnych, krótkich ogrodniczek letnich.

W zależności od potrzeb, możliwe jest dobranie spodni wykonanych z bawełny o wysokiej gramaturze lub innych materiałów syntetycznych - między innymi poliestru. Wysokiej jakości materiały zastosowane w spodniach roboczych pozwalają na zachowanie ich właściwości oraz koloru nawet po długim użytkowaniu. Część spodni posiada materiały o zwiększonej odporności na plamy bez konieczności prania w ekstremalnie wysokich temperaturach.

W ofercie sklepu znajdują się spodnie dostosowane do różnych potrzeb. Dzięki opcji regulacji, większość spodni można dostosować do osób o różnych posturach, a wygodna gumka w pasie dostosowuje się do osoby noszącej, nie uciskając i nie powodując dyskomfortu. Większość spodni posiada wzmocnione przeszycia dla poprawy ich wytrzymałości, a także specjalne kieszenie na kolanach, umożliwiające zastosowanie wkładów ułatwiających długotrwałe klęczenie.