Filtruj

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 1,00 zł - 80,00 zł

Haft Komputerowy

Aktywne filtry

Wykonanie haftu komputerowego wymaga zakupu specjalistycznego oprogramowania hafciarskiego. Jest to niezwykle elegancka, a jednocześnie ponadczasowa metoda zdobienia. Stanowi to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią trwałość nadruku. Haft komputerowy utrzymuje swoją fenomenalną prezencję nawet po latach, co szczególnie zadowoli osoby dbające o wizerunek swojego przedsiębiorstwa. Jest to także zalecane w przypadku odzieży, która jest często prana i narażona na działanie silnych detergentów.

Projektowanie haftu Jeśli nie posiadasz gotowego projektu haftu, możemy go dla Ciebie przygotować.

Koszt haftu Cena haftu zależy od ilości ściegów, czyli skomplikowania wzoru oraz jego rozmiaru.

Jeśli prześlesz nam grafikę na adres e-mail sklep@p-m.com.pl, będziemy mogli przygotować dla Ciebie dokładną wycenę projektu. Nasza usługa wyceny projektu jest bezpłatna. Dla naszych stałych klientów przewidujemy atrakcyjne rabaty, a każde zlecenie jest oceniane indywidualnie.

Haft komputerowy w firmie P&M Rawa Mazowiecka Polska, stanowi klasyczną i najbardziej wyrafinowaną metodę ozdabiania odzieży. Procedura polega na precyzyjnym wyszywaniu napisów, symboli lub logotypów za pomocą nićmi i skomputeryzowanej maszyny, która obecnie zastąpiła tradycyjne rękodzieło.

Dzięki haftowi komputerowemu możliwe jest dosłownie zdobienie praktycznie wszystkich rodzajów tekstyliów, co sprawia, że idealnie sprawdza się jako narzędzie do tworzenia unikalnej odzieży firmowej. Tego typu odzież, noszona przez pracowników, wzbogaca ich poczucie tożsamości z marką oraz przynależności do wspólnoty. Wszyscy pracownicy, ubrani niczym piłkarze w jednolitych strojach, grają w jednej drużynie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego >>

Haft komputerowy jest także doskonałą techniką tworzenia gadżetów oraz odzieży reklamowej. Wyszywane logo i nazwa firmy na koszulkach czy bluzach stanowią świetny prezent dla klientów, którzy, nosząc naszą odzież reklamową, automatycznie promują naszą markę.

haft komputerowy

Należy jednak pamiętać, że haft komputerowy nie ogranicza się jedynie do odzieży. Można go zastosować także na czapkach, torbach, ręcznikach, szlafrokach czy odzieży roboczej.

haft komputerowy

Warto zaznaczyć, że wyhaftowane logo oraz napisy są znacznie trwalsze od łatwo spierających się i odrdzewiających naklejek, które czasami dołączane są do odzieży jak zwykłe kalkomanie.

haft komputerowy

Historia haftu komputerowego sięga czasów antycznych, kiedy to kobiety ręcznie wykonywały hafty na odzieży i obrusach.

Hafty często pełnią rolę kulturowego elementu oraz symbolu regionów i narodów. Wystarczy przypomnieć sobie słynne hafty kaszubskie czy góralskie, które stanowią integralną część strojów ludowych.

Wprowadzenie tego sposobu wyróżniania się i graficznej identyfikacji zespołów ludzi szybko stało się popularne wśród specjalistów od marketingu i PR-u. Pracownicy ubrani w starannie dobrane stroje są postrzegani inaczej przez klientów. Podobnie jak piloci, policjanci czy żołnierze, którzy w swoich eleganckich uniformach wzbudzają szacunek, pracownicy innych branż wyróżniają się jednolitą i charakterystyczną odzieżą. To niezwykle zrozumiałe, że wiele firm decyduje się na inwestycję w unikalne uniformy, które umożliwiają pracownikom poczucie bycia częścią zgranego zespołu, dążącego do osiągnięcia wspólnego celu.

Haft to także forma gadżetów i odzieży reklamowej. Każdy cieszy się z prezentów, gratisów i nagród. Osoba, która otrzyma torbę, czapkę lub koszulkę z emblematem pewnej firmy, z pewnością będzie nosić to ubranie, promując tym samym markę.

Rozwój gospodarczy i globalizacja spowodowały rosnące zapotrzebowanie na haft. Dzięki postępowi technologicznemu, możliwości haftowania znacznie się zwiększyły. Współcześnie haftowanie napisów i wzorów na różnych rodzajach odzieży i akcesoriów stało się szybsze, bardziej precyzyjne, dokładne, powtarzalne i jednocześnie bardziej opłacalne. Obecnie jest to proces, który może sprostać nawet największym oczekiwaniom klientów, umożliwiając wykonanie tysięcy haftów w krótkim czasie.

haft komputerowy

Technika haftu komputerowego Haft komputerowy to zaawansowana technologia wyszywania napisów na odzieży Nowoczesne maszyny do haftu wyposażone są w dziesiątki igieł i różnokolorowe nici. Proces szycia sterowany jest za pomocą programu komputerowego. Na podstawie projektu, który został wcześniej wczytany do maszyny, urządzenie precyzyjnie wyszywa odpowiednie litery i kształty.

Projektowanie haftu i naszywek Wystarczy określić, gdzie dokładnie ma znaleźć się haft na danym przedmiocie. Następnie należy wybrać wzór oraz jego rozmiar. Zazwyczaj wybiera się napisy o odpowiednim stylu czcionki oraz logotypy firm i instytucji. Projekt należy przekazać wraz z zamówieniem, a nasi eksperci pomogą dostosować go do wymagań maszyny do haftu komputerowego.

haft komputerowy

Zalety haftu komputerowego Estetyczny wygląd to cecha wyróżniająca odzież z wyhaftowanymi emblematami. Starannie wykonany haft dodaje rzeczom nowego wymiaru. Jego faktura jest wyczuwalna w dotyku, a także po prostu nadaje im stylu. Dzięki haftowi komputerowemu odzież oraz akcesoria zyskują wyrafinowany charakter i elegancję, a marka, którą reprezentują, zyskuje na prestiżu. Warto sobie wyobrazić dwie koszulki: jedna z starannie wyszytym logo firmy, a druga z naklejoną reklamową folią. To porównanie przywołuje obraz eleganckiego, wyszukanego Mercedesa kontra plastikowego, tandetnego pojazdu.

W związku z tym, trwałość haftu komputerowego jest nieporównywalnie lepsza od jego konkurentów. Haft jest tak samo wytrzymały, jak sama odzież. Nie ma obaw, że emblemat lub napis odklei się w wyniku prania czy prasowania. Haft komputerowy staje się integralną częścią ubrania, nie jest to jedynie nietrwały dodatek podatny na uszkodzenia, który szybko traci swoją prezencję.

Haft komputerowy może być wykonany w praktycznie dowolnym kolorze, ograniczenie stanowi jedynie dostępność kolorów nici. Dzięki technologii komputerowej proces wyszywania jest niezwykle precyzyjny.

Haft pozwala na wyjątkowo indywidualne podejście. Dzięki sterowaniu komputerowemu możliwe jest dokładne, powtarzalne i wysokiej jakości haftowanie wzorów, symboli oraz napisów.

Przy większych zamówieniach haft komputerowy staje się ekonomicznie opłacalny. Jego koszt jest stosunkowo niski, co czyni go doskonałym do zdobienia różnorodnych ubrań, takich jak koszule, t-shirty, polo, spodnie czy szorty, a także ręczniki, czapki i torby.

haft komputerowy

Wady haftu komputerowego W odróżnieniu od zwykłego druku komputerowego, haft komputerowy nie pozwala na wyszywanie kompletnych obrazów w nieograniczonej palecie kolorystycznej. Niemniej jednak to nie jest jego celem. Haft odnosi się do tradycji i symbolizuje wyrafinowanie, nawiązując do herbów zdobiących odzież arystokratyczną. Różni się znacząco od kolorowych i nierzetelnych malowideł.

Nie można wykonywać haftu komputerowego na niskiej jakości materiałach o niewielkiej gramaturze. Zazwyczaj przyjmuje się, że tkaniny powinny mieć gramaturę przekraczającą 190 g/m2. Wyobrażenie sobie nawet logo haftowane na cienkiej koszulce, przez którą widać wszystko, jest trudne.

Haft komputerowy - popularne produkty i odzież reklamowa Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego >>

Koszulki polo z wyszywanym wzorem haft komputerowy

Kiedy myślimy o haftowanym odzieży, często przychodzi nam na myśl koszulka polo z eleganckim logo na piersi. To połączenie stylu i komfortu noszenia. Przy użyciu takich koszulek z logo firmy lub instytucji pracownicy i klienci mogą z dumą promować daną markę.

Koszulki z wyhaftowanym logo firmy i napisami Gotowe do codziennego noszenia. Dzięki koszulkom z wyhaftowanymi napisami lub logo, pracownicy i klienci mogą być żywym symbolem Twojej marki, zachęcając do korzystania z usług firmy.

T-shirty z nadrukiem Koszulki wysokiej jakości z wyhaftowanym wzorem lub napisem to doskonała kombinacja, która pozwoli wyróżnić się spośród tanich chińskich t-shirtów reklamowych z nietrwałym nadrukiem.

Bluzy z wyszywanym wzorem haft komputerowy

Klasyczne bluzy z kapturem również mogą stać się reklamowym nośnikiem Twojego produktu lub marki. Poprzez wyhaftowanie na bluzie logotypu, hasła lub nazwy, można w subtelny sposób wypromować markę.

Haft komputerowy na polarach Jeśli zależy Ci na cieple pracowników oraz na tym, aby wizualnie byli rozpoznawalni dzięki swoim ubraniom, to polary z haftem komputerowym są znakomitym wyborem.

Koszule z wyhaftowanym wzorem Chcesz nadać bardziej formalny i elegancki wygląd? Wówczas koszule z wyhaftowanym logotypem stanowią idealne rozwiązanie. Wybierz haft komputerowy na koszulach.

Spodnie i szorty z nadrukiem haft komputerowy

Nie tylko górna część garderoby nadaje się do wyszywania napisów i wzorów. Możesz wyhaftować spodnie lub szorty, tworząc unikalną odzież reklamową.

Haft komputerowy na czapkach haft komputerowy

Trudno wyobrazić sobie czapki z daszkiem bez wyhaftowanego logo ulubionej drużyny sportowej, ukończonego uniwersytetu lub nazwy marki. Dzięki haftowi na czapkach logo Twojej firmy lub instytucji będzie widoczne od pierwszego spojrzenia.

Ręczniki i szlafroki z wyhaftowanymi obrazami i napisami Nic tak nie wyróżni hotelu lub SPA jak spersonalizowane ręczniki i szlafroki. Zamiast standardowych ręczników, własny haft może podkreślić luksus marki. Dla Ciebie to prestiż, dla gości to doświadczenie luksusu.

Torby z haftem komputerowym Jak łatwo dodać torbie firmowy charakter? Haft komputerowy jest idealnym rozwiązaniem. Tanie i skuteczne przekształcenie zwykłej torby w nośnik Twojej marki.

Odzież ochronna a haft komputerowy Też odzież robocza może pełnić rolę nosiciela haftu komputerowego. Imię, stanowisko, nazwa i logo firmy – wyhaftowane na kombinezonie lub innym elemencie odzieży roboczej, przyczyniają się zarówno do bezpieczeństwa, jak i wizerunku.

Ile kosztuje haft komputerowy? Haft komputerowy to stosunkowo niedroga metoda. Niemniej jednak, dokładna cena pojedynczego haftu zależy od wielu czynników.

Koszty haftu komputerowego maleją w miarę zwiększania się liczby zamawianych sztuk. Cena również jest uzależniona od rozmiaru powierzchni przeznaczonej do wyszywania, rodzaju haftu, zagęszczenia wzoru na materiale, liczby igieł uderzających w cm² materiału oraz liczby miejsc, na których haft ma być umieszczony.

Liczba użytych kolorów rzadko wpływa na cenę, ponieważ maszyny do haftu mogą obsługiwać wiele kolorów nici.

Zachęcamy do skorzystania z indywidualnej wyceny projektów. Wystarczy przesłać nam grafikę, którą chcą Państwo wyhaftować, oraz informację o ilości sztuk do wykonania.