Fartuchy robocze

W naszej ofercie mamy szeroki wybór fartuchów ochronnych, fartuchów roboczych i fartuchów bhp. Fartuchy robocze to użyteczna odzież ochronna, która sprawdzi się w każdym dziale gospodarki. Jest ona bowiem bardzo wygodna i stanowi skuteczną ochronę przed różnymi czynnikami wewnętrznymi. Każda firma wysoko wyspecjalizowana potrzebuje fartuchów. Fartuch ochronny sprawia, że praca staje się o wiele łatwiejsza i oszczędza też dużo czasu. Fartuch bhp jest niezwykle praktyczny i funkcjonalny. 

Fartuchy ochronne i fartuchy robocze. Gdzie znajdują zastosowanie?

Fartuch roboczy bardzo dobrze sprawdzi się w serwisach sprzątających, w medycynie i innych gałęziach przemysłu lekkiego. Fartuch ochronny wykorzystywany jest w wielu branżach np. w branży spożywczej, medycznej, chemicznej, gastronomicznej. Taka odzież zapewnia 100% bezpieczeństwo, ale również wygodę pracownika. Fartuchy ochronne doskonale zabezpieczają przed opiłkami, odpryskami, zachlapaniami. Warto też dodać, że fartuch nie tylko chroni ubranie, ale również ciało pracownika. 

Dlaczego fartuchy wykorzystywane są w różnych zawodach?

W pracy mogą występować różne zagrożenia, fartuch chroni właśnie przed nimi. Jednak ważne jest, aby strój był wykonany z najwyższej jakości materiału i miał odpowiednie przeznaczenie. Fartuch roboczy to odzież, która jest skuteczną ochroną przed wysokim stężeniem chemikaliów. Stosowany jest on w laboratoriach, zakładają go biolodzy i chemicy. Fartuchy bhp mogą być wykorzystywane praktycznie w każdym miejscu, gdzie mamy do czynienia z niebezpieczeństwem natury chemicznej lub mechanicznej. 

Z jakiego materiału mogą być wykonane fartuchy bhp?

Fartuch ochronny koniecznie musi być wykonany z doskonałej jakości materiału. Bardzo często do produkcji takiej odzieży wykorzystywana jest bawełna, ale nierzadko również istotny jest dodatek tworzyw sztucznych. Fartuch ochronny może zostać uszyty przykładowo z probanu, płótna, ortalionu, tkaniny antyelektrostatycznej, tkaniny chemoodpornej. Fartuch roboczy ochronny zaś bardzo często szyje się z polaru, flaneli, stylonu.

Metalowe fartuchy robocze. Czym się charakteryzują?

Metalowe fartuchy robocze, która mamy w swojej ofercie - przede wszystkim charakteryzują się wysoką jakością. Znajdują one zastosowanie np. w branży spożywczej. Materiałem, z którego został wykonany ten produkt jest wysokiej jakości stal nierdzewna. Gwarantuje ona 100% bezpieczeństwo, nawet przy długim użytkowaniu fartucha. Ponadto również ten materiał jest bardzo wytrzymały. Warto też wiedzieć, że fartuchy robocze tego typu mogą być używane przez pracowników zajmujących się przetwórstwem sztucznych tworzyw lub skóry naturalnej, a także oddzielania mięsa od kości. Oferujemy fartuchy w kształcie tuniki lub tradycyjne fartuchy z paskiem na szyję.

Fartuchy przeznaczone do pracy z trudnymi materiałami 

Do pracy z trudnymi materiałami przeznaczone są fartuchy wykonane z polipropylenu, PE, PCV oraz tyveku. Odzież tego typu stanowi idealną ochronę pracownika. Warto dodać, że wszystkie fartuchy, które znajdują się w naszej ofercie, są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Pomimo długotrwałego i intensywnego użytkowania, nie niszczą się. Są doskonałym zabezpieczeniem przed urazami, które mogą powstać przez kontakt z chemikaliami, jak i również chronią przed uszkodzeniem ubrania. Fartuchy laboratoryjne, które oferuje nasza firma - występują w różnych kolorach. Materiałem, z którego one zostały wykonany jest polipropylen. Dodatkowo posiadają one bardzo praktyczny kołnierzyk, który osłania szyję. Mamy również podgumowane fartuchy PCV. Sprawdzają one wyśmienicie do pracy w masarni podczas obróbki mięsa niewymagającej stosowania noża skierowanego w stronę ciała. 

Szeroki wybór fartuchów

Oferujemy Państwu szeroki wybór fartuchów. W ofercie znajdują się fartuchy, które wykonane są z bawełny o wysokiej gramaturze, z poliestru lub innych materiałów. Występują one w bardzo różnych kolorach, dlatego też możesz wybrać fartuch według indywidualnego upodobania. Produkty, które możesz u nas dostać - zapewniają swobodę ruchów, są wygodne, zapewniają duży komfort użytkowania w różnych warunkach. Dzięki nim, Twoje ubranie nie zostanie zabrudzone, ani uszkodzone, podczas gdy Ty będziesz wykonywał swoje służbowe obowiązki. Zapewniamy fartuchy w wersji całorocznej z długim rękawem, jak i letnie fartuchy z krótkim rękawem dla zwiększenia komfortu w upalne dni. Gdzie sprawdzą się nasze fartuchy robocze? Na pewno do prac magazynowych produkcyjnych, w pracach kuchennych, w laboratorium, przy montażu. Produkty mają wzmocnione szwy oraz nowoczesny i modny design, dzięki czemu również w pracy - możesz wyglądać gustownie.