Polipropylen / PE / PCV / Tyvek

Fartuchy wykonane z polipropylenu, PE, PCV oraz tyveku są przeznaczone do pracy z trudnymi materiałami, które mogłyby uszkodzić odzień albo nawet skórę. Z reguły stroje takie stosuje się do pracy z chemikaliami lub substancjami łatwopalnymi. Odzież do wykonywania tego typu prac stanowi istotne zabezpieczenie każdego pracownika. Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, warto wybrać z naszej oferty fartuch ochronny, dopasowany do potrzeb. Wszystkie fartuchy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie niszczą się pod wpływem intensywnego użytkowania, a także doskonale zabezpieczają zarówno przed uszkodzeniem ubrania, jak i ewentualnymi urazami związanymi z kontaktem z chemikaliami.

Oferujemy fartuchy laboratoryjne w różnych kolorach, wykonane z polipropylenu, z praktycznym kołnierzykiem osłaniającym szyję. Fartuchy te zabezpieczają podczas prac laboratoryjnych, nie przepuszczają szkodliwych substancji chemicznych i zapewniają ochronę przed ewentualnym uszkodzeniem ubrań lub urazem spowodowanym wpływem substancji chemicznych. Dla laborantów posiadamy także wysokiej jakości fartuchy z mikroporowatego laminatu PE, przeznaczone do użytkowania podczas pracy z nieszkodliwymi substancjami.

Wśród ochronnych fartuchów znajdujących się w naszej ofercie, są również podgumowane fartuchy PCV, idealne między innymi do pracy w masarni podczas obróbki mięsa niewymagającej stosowania noża skierowanego w stronę ciała. Podgumowany materiał zapewnia dużą szczelność, chroniąc odzież pracownika.