Odzież przeciwdeszczowa

W naszej ofercie znajduje się najwyższej jakości odzież przeciwdeszczowa do pracy na zewnątrz. Sprawdza się ona idealnie do pracy w trudnych warunkach otoczenia. Odzież przeciwdeszczowa robocza wykonywana jest z certyfikowanych materiałów, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Charakteryzuje się ona szerokim zastosowaniem, może być wykorzystana w wielu rozmaitych branżach. U nas możesz dostać ubrania damskie i męskie, które są w bardzo atrakcyjnych cenach dla Klienta. 

Odzież przeciwdeszczowa wykonana z materiałów nieprzepuszczających wody 

Proponowana przez nas odzież przeciwdeszczowa uniemożliwia przepuszczanie wody do warstw zewnętrznych. Dodatkowo również odzież zapewnia komfort użytkowania i dużą swobodę. Mamy pojedyncze ubrania takie jak np. płaszcze, kurtki, spodnie, poncha, ale także gotowe komplety. Charakteryzują się one optymalną trwałością oraz niską podatnością na uszkodzenia. Posiadamy odzież renomowanych marek, która zapewnia niezakłóconą cyrkulację powietrza, co zmniejsza ryzyko nadmiernej potliwości.

Dlaczego warto zdecydować się na komplet przeciwdeszczowy?

Komplety przeciwdeszczowe, które znajdują się w naszej ofercie wyróżniają się tym, że są wygodne i wytrzymałe. Można je użytkować przez długi czas bez żadnego ich naruszenia. Nadają się one do pracy w trudnych warunkach. Odzież przeciwdeszczowa robocza została wykonana ze starannie wyselekcjonowanych materiałów. Komplety zapewniają dużą swobodę ruchów. Ubrania gwarantują doskonałą ochronę przed wilgocią. Ponadto również komplety przeciwdeszczowe zapewniają optymalną cyrkulację powietrza. To zaś zmniejsza ryzyko nadmiernej potliwości. 

Wygodne i wytrzymałe płaszcze przeciwdeszczowe

W naszej ofercie możesz dostać płaszcze przeciwdeszczowe w wielu różnych wariantach. Mamy dostępne modele cienkie i lekkie, ale również płaszcze ochronne PU/PCV, które cechują się zwiększoną grubością, ale też niższą podatnością na deformacje. 

Najwyższej jakości solidne kurtki robocze przeciwdeszczowe

Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości, zdecyduj się na kurtkę roboczą przeciwdeszczową. Odzież nadaje się do intensywnego użytkowania. Kurtki, które znajdują się w naszej ofercie - wykonane są z materiałów spełniających rygorystyczne normy oraz standardy. 

Poncho przeciwdeszczowe

Robocze poncho przeciwdeszczowe pozwala na pełną swobodę ruchów, jest odporne na uszkodzenia. Poncho ma nieprzeciętne parametry użytkowe.

Wygodne i mocne spodnie przeciwdeszczowe

Spodnie przeciwdeszczowe wykonane są z nowoczesnych materiałów, które gwarantują optymalną cyrkulację powietrza. Wiele modeli spodni przeciwdeszczowych posiada również elementy odblaskowe, które zwiększają widoczność po zmroku, czy też w nocy. Jednocześnie także chronią przed wieloma niebezpiecznymi sytuacjami. 

Gdzie sprawdzą się ubrania przeciwdeszczowe? 

Ubrania przeciwdeszczowe to odzież ochronna, która sprawdzi się w bardzo wielu zawodach. Będzie także odpowiednia przykładowo do pracy w gospodarstwie domowym. Odzież przeciwdeszczowa będzie także nadać się na wycieczki piesze i rowerowe. 

Jaka powinna być odzież przeciwdeszczowa bhp?

Odzież przeciwdeszczowa bhp musi być wygodna, funkcjonalna, bezpieczna. Musi być także dobrze dopasowana. Powinna także zapewniać wysoki poziom bezpieczeństwa. Odzież przeciwdeszczowa powinna być wodoszczelna. Przy wyborze tych ubrań, zwróć szczególną uwagę na materiał, z jakiego zostały one wykonane. Tkaniny koniecznie muszą charakteryzować się wysoką odpornością na działanie wody, dobrze przepuszczać parę wodną. Ubrania powinny wyróżniać się także wiatroszczelnością. 

Zastosowanie odzieży przeciwdeszczowej bhp

Tam, gdzie człowiek narażony jest na działanie wody, odzież przeciwdeszczowa bhp - sprawdzi się idealnie. Będzie również odpowiednia podczas prac przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych takich jak np. deszcz, śnieg. Korzystają z niej rolnicy, ta odzież chroni ich podczas prac polowych. Wykorzystywana jest również przez drogowców podczas prac związanych z wymianą nawierzchni lub innymi pracami drogowymi. Ubrania przeciwdeszczowe stosowane są także na statkach i kutrach. Przede wszystkim chronią one przed wodą. Sprawdzą się także na myjni, szczególnie na myjniach ręcznych. Odzież przeciwdeszczowa będzie również przydatna podczas górskich wypraw, wycieczek krajobrazowych. Ubrania przeciwdeszczowe, które oferujemy - są najwyższej jakości, bardzo starannie i profesjonalnie wykonane. Gwarantują doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Nie wywołują dyskomfortu i nie ograniczają ruchów.