Odzież przeciwdeszczowa

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-32 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Wysokiej klasy odzież przeciwdeszczowa przeznaczona jest do pracy na zewnątrz oraz w trudnych warunkach otoczenia. Wykonywana jest ona z certyfikowanych materiałów, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Należy zaznaczyć, że może być ona wykorzystywana w wielu rozmaitych branżach. Dostępne są zarówno ubrania robotnicze damskie, jak i męskie. Szeroki wybór ułatwia znalezienie odpowiedniego produktu. Sporym atutem są korzystne ceny zakupu.

Materiały nieprzepuszczające wody

Odzież przeciwdeszczowa nie przepuszcza wody do warstw wewnętrznych, co przekłada się na wysoką swobodę oraz komfort użytkowania. Proponujemy takie towary, jak np. poncha, kurtki, spodnie, płaszcze. Dużym zainteresowaniem cieszą się gotowe komplety, dzięki którym nie ma konieczności samodzielnego doboru poszczególnych elementów. Ubrania występują w pełnej rozmiarówce, o czym należy pamiętać podczas składania zamówienia. Warto również wspomnieć, że niektóre produkty posiadają rozmiar uniwersalny. 

Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi

Oferowana odzież robocza przeciwdeszczowa gwarantuje doskonałą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Należy zaznaczyć, że nie wywołuje ona dyskomfortu, ani nie ogranicza ruchów. Właściwie dopasowana umożliwia niekłopotliwe wykonywanie obowiązków. Atutem jest również optymalna trwałość oraz niska podatność na uszkodzenia. Zmniejsza to częstotliwość wymiany ubrań roboczych. Odzież renomowanych marek zapewnia także niezakłóconą cyrkulację powietrza, co zmniejsza ryzyko nadmiernej potliwości.