Ubrania ochronne (komplety)

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Ubrania ochronne mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo w trakcie wykonywania pracy. W ofercie naszego sklepu w ramach odzieży ochronnej można nabyć maseczki ochronne, przyłbice, odzież kwasoługochronną (dla osób pracujących z silnymi chemikaliami) oraz ubrania dla drwali (spodnie oraz maski).

Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, odzież ochronna jest odporna na uszkodzenia, szkodliwy wpływ czynników atmosferycznych oraz związanych z wykonywaną pracą, a także wykazują dużą odporność na częste czyszczenie lub pranie. Odzież powstaje z zastosowaniem materiałów dostosowanych do ich przeznaczenia, aby zapewnić maksymalną ochronę użytkownikowi. Szeroka możliwość regulacji ubrań daje pewność, że będzie ono odpowiednie dla wielu rodzajów sylwetek oraz dla osób o różnym wzroście.

Odzież ochronna jest wykonana z wykorzystaniem bawełny o wysokiej gramaturze z dodatkiem materiałów syntetycznych. Poszczególne modele uwzględniają specyfikę pracy w wielu zawodach, dostosowując parametry do indywidualnych potrzeb drwali, pracowników budowlanych i innych zawodów. Specjalistyczna odzież ochronna jest wyposażona w szereg udogodnień, jak obszerne kieszenie, suwaki ułatwiające zakładanie spodni, szwy o zwiększonej wytrzymałości (zarówno na intensywne użytkowanie, jak i wpływ czynników zewnętrznych, między innymi substancji chemicznych). Poszczególne modele pozwalają na zabezpieczenie twarzy, nóg oraz całego ciała pracownika, w zależności od potrzeb.