Kurtki

Jest 102 produktów.

Pokazano 1-32 z 102 pozycji

Aktywne filtry

Kurtki roboczce przeznaczone na różne pory roku pozwalają na zabezpieczenie pracownika przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także jego prywatnej odzieży przed uszkodzeniem. Kurtkę można z łatwością dostosować do potrzeb, gdyż w naszym sklepie dostępna jest odzież wierzchnia na wszystkie pory roku, wykonana z różnych materiałów oraz o różnym przeznaczeniu. Szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować kolory kurtek do preferencji użytkowników lub potrzeb pracodawcy.

Dostępne są modele kurtek cieńszych, odpowiednich na lato, a także ocieplane kurtki zimowe dodatkowo zabezpieczające przed wiatrem i deszczem. Nowoczesny wygląd wielu modeli sprawia, że są one doskonałe także do użytkowania po pracy - na przykład jako kurtki codziennego użytku czy do uprawiania sportu. Część modeli posiada wygodne ściągacze, umożliwiające dopasowanie kurtki do sylwetki. Wygodne, zapinane kieszenie, w które wyposażono większość kurtek pozwala przechowywać wszelkie niezbędne przedmioty. Ściągacze w rękawach i w pasie niektórych modeli kurtek zapewniają doskonałą izolację przed wiatrem i zimnem.

Kurtki powstały z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów - między innymi bawełny o wysokiej gramaturze, a także poliestru. Niektóre modele zostały dopasowane kolorystycznie do konieczności zapewnienia dobrej widoczności osób pracujących po zmroku lub przy ruchliwych drogach. Część modeli jest wyposażona również w elementy odblaskowe dla większego bezpieczeństwa.