Polary

Jest 18 produktów.

Pokazano 1-18 z 18 pozycji

Aktywne filtry

Robocze polary to bardzo popularny strój do pracy, zapewniający znacznie większą swobodę ruchów niż kurtka, a przy tym zapewniający ciepło w chłodniejsze dni i ochronę prywatnych ubrań pracownika. Z tego względu są bardzo chętnie stosowane w wielu branżach, między innymi budowlanej, ale również w celach prywatnych jako wygodne i ciepłe ubranie na spacer czy szybkie zakupy. Odzież polarowa znajdująca się w naszym sklepie występuje w szerokiej gamie kolorystycznej umożliwiającej dostosowanie do potrzeb pracodawcy lub indywidualnych preferencji pracownika. Sprzedajemy modele damskie oraz męskie w różnych rozmiarach.

Dostępne polary są produkowane przez takie firmy jak Reis oraz Leber & Hollman. Można u nas znaleźć rożne modele - w pełni zapinane na zamek błyskawiczny lub wyposażone tylko w krótki zamek pod szyją, z kapturem lub bez. Wiele modeli posiada praktyczną stójkę, pozwalającą na zabezpieczenie się przed chłodem, na przykład w pracy na zewnątrz lub w warunkach chłodniczych (przez krótki czas). Większość bluz posiada wygodne, pojemne kieszenie zapinane na suwak, umożliwiające przechowywanie niezbędnych przedmiotów bez ryzyka ich zgubienia.

Oferujemy również polary w barwach ostrzegawczych i z elementami odblaskowymi, zapewniające bezpieczeństwo w pracy po zmroku lub przy drogach. Część bluz posiada wygodne ściągacze w pasie, pozwalające nie tylko na dostosowanie bluzy do różnych typów sylwetki, ale także zapobiegające podwiewaniu materiału przy silnym wietrze.