Bluzy

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Aktywne filtry

Oferujemy Państwu bluzy robocze w różnych cenach, od modeli podstawowych, po wzbogacone modele o specjalnym przeznaczeniu. Bluzy w większości wykonane są z poliestru, zapewniającego większą izolację cieplną od polarów, ale jednocześnie znacznie wyższą swobodę ruchów niż standardowe kurtki robocze. Posiadamy w ofercie bluzy z krótkim oraz długim rękawem, chroniące odzież prywatną przed zabrudzeniem, a także bluzy o charakterze ostrzegawczym z elementami odblaskowymi lub w barwach ostrzegawczych. Taki rodzaj odzieży doskonale sprawdzi się u pracowników drogowych oraz budowlanych, pracujących po zmroku.

Większość bluz wyposażono w wygodne stójki zapewniające doskonałą izolację cieplną, a także pojemne kieszenie. Wiele z nich jest zapinanych na zamek błyskawiczny, co pozwala na bezpieczne przechowywanie różnych niezbędnych przedmiotów bez ryzyka ich zgubienia. Bluzy dostępne są w różnych kolorach w zależności od potrzeb. Dla zapewnienia lepszej izolacji cieplnej, część modeli posiada wszyte w mankiety napy, zapobiegające nie tylko dostawaniu się zimna pod ubranie, ale również chroniące przed przesuwaniem się rękawów podczas wykonywania intensywnych ruchów.

Bluzy robocze takich firm jak Reis czy Stedman są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na intensywne użytkowanie. Część modeli posiada również specjalne elementy zapobiegające przetarciom, a także wywietrzniki dla zmniejszenia potliwości podczas ciężkiej pracy fizycznej.