Polipropylen

Aktywne filtry

Bluzy polipropylenowe wysokiej jakości znajdują zastosowanie w wielu branżach, gdzie istotna jest ochrona odzieży własnej pracownika przed trudnymi zabrudzeniami - na przykład w branży kosmetycznej, gastronomicznej, farmaceutycznej, chemicznej czy podczas pracy w laboratoriach. Oferowana przez nas odzież wykonana z polipropylenu zapewnia wysokie bezpieczeństwo przy zachowaniu niskiej ceny. W połączeniu ze spodniami ochronnymi daje pełną ochronę odzieży pracownika przed zniszczeniem. Bluzy polipropylenowe nie zapewniają izolacji cieplnej, dlatego należy odpowiednio dobrać strój pod odzież ochronną z polipropylenu.

 

W zależności od potrzeb, oferujemy wysokiej jakości bluzy polipropylenowe firmy Reis zapinane na zamek błyskawiczny lub bez suwaka. Dostępne są również modele z kieszenią lub bez, w zależności od potrzeb. Do produkcji bluz wykorzystano polipropylen o gramaturze 50 g/m2. Bluzy te są jednorazowe, co sprawia, że praca w nich jest niezwykle higieniczna. Fakt, że bluzy są wykorzystywane tylko raz pozwala również na zaoszczędzenie pieniędzy na praniu czy czyszczeniu chemicznym trudnych zabrudzeń na bluzach poliestrowych, polarowych czy bawełnianych.

Bluzy polipropylenowe są bardzo wszechstronnym ubraniem o wielu zaletach. Nie tylko zapewniają ochronę ubrań pracownika przed zabrudzeniem, ale także oferują wysoki poziom higieny podczas pełnienia obowiązków pracowniczych, bez ryzyka przeniesienia bakterii, wirusów lub różnego rodzaju zabrudzeń znajdujących się na prywatnych ubraniach pracownika.