Ostrzegawcze

Aktywne filtry

Ostrzegawcze bluzy robocze zapewniają bezpieczeństwo dzięki zastosowaniu barw ostrzegawczych lub elementów odblaskowych. Zapewniają większą swobodę ruchu niż klasyczne kurtki, ale znacznie wyższy komfort cieplny niż bluzy polarowe, które nie zabezpieczają przed wiatrem. Głównym zadaniem bluz ostrzegawczych jest zapewnienie pracownikom maksymalnego bezpieczeństwa podczas pracy w niesprzyjających warunkach - między innymi przy drodze lub po zmroku.

Oferujemy Państwu wysokiej klasy bluzę ostrzegawczą firmy Adler w dwóch kolorach. Zapewniamy możliwość naniesienia logo, co pozwala na stworzenie profesjonalnego stroju roboczego dla pracowników budowlanych, drogowców oraz innych osób pracujących w strojach ochronnych. Dobierając rozmiar bluzy należy mieć na uwadze, że dla zapewnienia optymalnego zabezpieczenia, elementy odblaskowe bluzy powinny wypadać mniej więcej na wysokości reflektorów samochodowych - zatem bluza nie może być ani za duża, ani za mała.

Odzież ochronna występuje w trzech kategoriach widoczności zgodnie z normą EN ISO 20 471:2013. Dostępna w naszej ofercie bluza należy do trzeciej kategorii odzieży ochronnej - ubrań o wysokiej widoczności. To oznacza zastosowanie wielu elementów odblaskowych o szerokości minimum 5 cm w różnych częściach odzieży. Taśmy odblaskowe zastosowane w bluzach firmy Adler są tworzone przez renomowaną firmę 3M. Wygodne ściągacze w pasie i na rękawach zapewniają, że odzież nie będzie się podwijać, a także zapewni wzmocniony komfort cieplny poprzez zabezpieczenie przed podmuchami wiatru.