Swetry

Aktywne filtry

Wysokiej jakości swetry robocze są idealną odzieżą, sprawdzającą się między innymi przy obsłudze klienta. Swetry zapewniają komfort cieplny zarówno w cieplejsze dni, jak i zimą. Pozwalają zabezpieczyć prywatną odzież pracownika, a także nadać jednakowy wygląd wszystkim pracownikom i zapewnić im ciepło. W naszej ofercie znajdują się wysokiej klasy swetry firmy Reis wyposażone w kaptur lub wygodną stójkę, zapewniającą ochronę przed podmuchami wiatru i chłodem. Kaptury posiadają troczki umożliwiające dopasowanie ich do rozmiarów głowy.

Swetry robocze doskonale sprawdzą się również na co dzień. Powstały z wysokiej jakości materiałów, z wzmacnianymi elementami w newralgicznych miejscach (jak łokcie lub ramiona) dla zapewnienia maksymalnej trwałości odzieży. Praca z klientem często wiąże się z intensywnym ruchem, przez co standardowa odzież dostępna w sklepach sieciowych mogłaby ulegać uszkodzeniom wynikającym z dużego tarcia. Pojemne kieszenie pozwalają na wygodne przechowywanie drobnych przedmiotów niezbędnych przy codziennej pracy, jak miarka czy długopis.

Swetry firmy Reis dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu dobranie koloru do potrzeb pracodawcy (jak unifikacja odzieży roboczej) lub gustu pracownika. Wygodne zapinanie na zamek błyskawiczny pozwala zapiąć bluzę gdy panuje chłód lub rozpiąć w cieplejszy dzień. Dół bluzy oraz jej rękawy zakończono ściągaczami aby zabezpieczyć przed podmuchami wiatru, a także ograniczyć przesuwanie się materiału wynikające z ruchu przy obsłudze klienta.