Metalowe antyprzecięciowe

Aktywne filtry

Wysokiej jakości metalowe fartuchy robocze są przeznaczone między innymi dla branży spożywczej - na przykład do rzeźni. Są ubiorem odpowiednim do użytkowania przy pracach związanych z kierowaniem noża w stronę ciała. Fartuchy takie muszą spełniać normy bezpieczeństwa, aby zapewnić ochronę przed przypadkowym przecięciem lub skaleczeniem skóry. Produkt został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, zapewniającej maksymalne bezpieczeństwo nawet przy długim użytkowaniu fartucha.

Fartuchy znajdujące się w naszej ofercie spełniają wymogi normy EN13998 (poziom 2), co czyni je odzieżą roboczą, która może być stosowana w warunkach wymagających szczególnej ostrożności. Metalowe fartuchy zapewniają zabezpieczenie dzięki systemowi metalowych pierścieni o średnicy 7 mm. Wysoka wytrzymałość tego materiału sprawia, że niemożliwe jest nakłucie ciała okrytego tym fartuchem. 

Fartuchy są odpowiednie do pracy w systemie HACCP. Mogą być używane przez pracowników zajmujących się przetwórstwem sztucznych tworzyw lub skóry naturalnej, a także oddzielania mięsa od kości. Mimo wykonania ze stali nierdzewnej, fartuch nie stanowi znaczącego obciążenia, a wykonanie go z niewielkich, metalowych kółek o średnicy 7 mm zapewnia maksymalną swobodę ruchów, jaką można uzyskać przy noszeniu metalowego fartucha. W naszej ofercie znajdują się fartuchy w kształcie tuniki lub tradycyjne fartuchy z paskiem na szyję. Pasek jest wykonany z materiału minimalizującego ryzyko przeciążenia oraz otarć związanych z ciężarem stali nierdzewnej.