Bezrękawniki

Aktywne filtry

Bezrękawniki stanowią istotny element stroju pracowniczego. Zapewniają dobrą izolację cieplną i znacznie większą swobodę ruchów niż standardowa kurtka. Mogą być noszone przez cały rok z odpowiednią odzieżą pod spodem. Wiele modeli jest wyposażonych w dużą ilość kieszeni, co stanowi znaczne ułatwienie pracy na przykład dla monterów, elektryków i innych zawodów, które potrzebują mieć przy sobie wiele drobnych przedmiotów. Bezrękawniki doskonale sprawdzą się również w codziennym życiu jako wygodny strój zapewniający ciepło.

Oferujemy Państwu wysokiej klasy produkty takich firm jak Adler oraz Leber&Hollman. Dostępne są kamizelki cienkie i przewiewne, z myślą o ciepłych wiosennych i letnich dniach, a także specjalne kamizelki z warstwą ocieplającą do pracy zimą lub jesienią. W naszej ofercie znajdują się modele w różnych kolorach - między innymi neutralnych czerniach czy w moro, odpowiednim dla leśników, rybaków czy myśliwych. 

Wszystkie produkty wykonano z wysokiej klasy materiałów. Większość kamizelek posiada zewnętrzną warstwę poliestrową stanowiącą zabezpieczenie przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Część z nich posiada warstwę ocieplającą z polaru lub bawełny o wysokiej gramaturze. Cieńsze, wiosenno-letnie modele są wyposażone w poliestrową podszewkę. Wygodne bezrękawniki dają duży komfort użytkowania, a możliwość dopasowania wymiarów sprawia, że sprawdzą się przy różnych sylwetkach. Większość modeli jest wyposażona w kołnierzyki ze stójką dla poprawy izolacji cieplnej.