Płaszcze

Aktywne filtry

Wytrzymałe i wygodne płaszcze przeciwdeszczowe zapewniają doskonałą szczelność oraz ochronę przed wilgocią. Znakomicie sprawdzają się podczas wykonywania czynności roboczych na zewnątrz. W naszej ofercie można znaleźć szeroki wybór produktów, które zostały wykonane z materiałów o doskonałej jakości. Przekłada się to na nieprzeciętną trwałość oraz niską podatność na uszkodzenia. Taką odzież roboczą można używać wielokrotnie, co stanowi sporą zaletę. 

Szeroki wybór

Płaszcze przeciwdeszczowe występują w wielu różnych wariantach. Cienkie i lekkie modele kosztują zaledwie kilka złotych. Dostępną są także płaszcze ochronne z PU/PCV, które charakteryzują się zwiększona grubością oraz niższą podatnością na deformacje. Sprawia to, że nawet po wielu miesiącach doskonale spełniają swoje zadanie. Dodatkowym atutem jest proste, a jednocześnie szybkie czyszczenie powierzchni. Usunięcie powstałych zabrudzeń nie będzie żadnym problemem. Opisywane płaszcze przeciwdeszczowe występują w szerokiej gamie kolorystycznej.

Komfort użytkowania

Robocze płaszcze przeciwdeszczowe wykonane z elastycznych materiałów nie tracą swojej pierwotnej formy. Sporym atutem jest fakt, że nie ograniczają one swobody ruchów. Są wykorzystywane w wielu różnych branżach. Modele o jakości premium posiadają ściągacze na rękawach, które chronią przed wiatrem oraz wodą. Kaptur posiadający troczki można dopasować do rozmiaru głowy, co chroni przed uciążliwym zsuwaniem się. Niektóre płaszcze ochronne posiadają również praktyczne kieszenie.